سرتیتر اخبار

شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان

متن خبر
نماینده فروش محصولات مینو در کشورهای پاکستان و افغانستان: محصولات مینو در منطقه جایگاه مطلوبی دارد

 ظهر امروز و در حاشیه اولین روز برگزاری هفدهمین نمایشگاه بین المللی شیرینی و شکلات، آقای رخشانی نماینده فروش محصولات مینو در کشورهای پاکستان و افغانستان غرفه مینو حضور یافت.


ظهر امروز در حاشیه اولین روز برگزاری هفدهمین نمایشگاه بین المللی شیرینی و شکلات، آقای رخشانی نماینده فروش محصولات مینو در کشورهای پاکستان و افغانستان با حضور در غرفه مینو ضمن اشاره به مدت زمان طولانی همکاری خود با شرکت مینو گفت: از سال 1363 زمانی که محصولات مینو به ندرت در استان سیستان و بلوچستان یافت می شد، با مراجعه به قنادی ها، به صورت کیلویی محصولات مینو را خریداری می کردم و به کشورهای همسایه ( پاکستان و افغانستان) صادر می کردم. خوشبختانه با توجه به کیفیت بالای محصولات مینو و استقبال بازار هدف، این همکاری تا کنون ادامه یافته است و محصولات مینو در کشورهای پاکستان و افغانستان جایگاه مطلوبی دارد.

 آقای رخشانی در ادامه با اشاره به افزایش سالانه میزان سفارشات محصولات مینو، گفت: در سال جاری، حدود 100 کانتینر از محصولات مینو را ثبت سفارش کرده ام و این در حالی است که قصد دارم این میزان را تا پایان سال 1397 افزایش دهم. ما بیشتر محصولات تولیدی شرکت های مینو شرق و پارس مینو از قبیل تافی، آدامس شیک، بیسکویت ساقه طلایی، پتی بور و ترد را در دستور کار صادرات خود قرار داده ایم.

 نماینده فروش محصولات مینو در کشورهای پاکستان و افغانستان، در پایان ضمن اظهار خرسندی از سه دهه همکاری تنگاتنگ با شرکت مینو، ابراز امیدواری کرد این همکاری با کیفیت و شرایط مطلوب تر ادامه پیدا کند.


 

 


نوشته شده توسط : admin
تاریخ انتشار : شنبه 24 شهريور 1397
تعداد بازدید : 1407

بازگشت
اطلاعات تماس:
خبرنامه سایت:
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان می باشد. ورود به سايت