سرتیتر اخبار

شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان

متن خبر
مدیر بازرگانی شرکت ژان نیل فرانسه : مینو شرکتی با سابقه و نوستالژیک است

فابریس دومارت مدیر بازرگانی شرکت ژان نیل فرانسه به عنوان یکی از مطرح ترین تولید کنندگان اسانس های خوراکی و عطریجات با اشاره به  قانون منع تردد به آمریکا برای هر کسی که به ایران سفر کرده باشد، گفت: ما با وجود ابلاغ این قانون، برای دیدار با مدیران شرکت مینو به ایران سفر کردیم و بر همین اساس ویزای آمریکا بنده باطل شد.


به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان مدیر بازرگانی شرکت ژان نیل فرانسه با بیان این مطلب که با توجه به شرایط سیاسی به وجود آمده، تامین کننده ها باید انتخاب کنند که یا سمت ایران باشند یا سمت آمریکا، و این به این معنی است که شرکت ژان نیل فرانسه با انتخاب ایران، عملاً شرایط انجام معامله با شرکت های آمریکایی را از دست داده است، ادامه داد: ما به عنوان یک شرکت خصوصی، با وجود اینکه دفاتر وکارخانجاتی درکشور آمریکا داریم، حاضر شدیم به خاطر ارتباط با شرکت های ایرانی و به ویژه شرکت مینو که از تولید کنندگان با سابقه و نوستالژیک صنعت شیرینی و شکلات است قید سفر به آمریکا و ترس از  محدود شدن مراودات اقتصادی با شرکت های آن کشور را بزنیم.

فابریس دومارت با بیان این مطلب که ما معتقدیم تحریم های آمریکا نمی تواند تاثیر زیادی بر فعالیت های ما داشته باشد، گفت: بر این اعتقاد هستیم که نه تنها باید روابط تجاری خودمان را با ایران، قوی ادامه دهیم، بلکه سطح روابط اقتصادی را به بالاترین حد برسانیم و همین طور برای اینکه این روابط پایدار باشد، حواسمان هست از روش هایی برای معامله استفاده کنیم که قابل فشار آوردن توسط آمریکا نباشد.

مدیر بازرگانی شرکت ژان نیل فرانسه با اشاره به جایگاه گروه صنعتی مینو گفت: مینو در بین تولیدکنندگان جهانی، یک شرکت رهبر در زمینه صنعت شیرینی و شکلات به حساب می آید و  به عنوان شرکتی که محصولاتش در بازار شناخته شده است دارای اعتبار زیادی نزد تامین کنندگان مواد اولیه است.

فابریس دومارت ادامه داد: مینو به شرکای تجاری که دارد وفادار است و برای ما به عنوان یک شرکت خارجی این مسئله بسیار حائز اهمیت است که با یک شرکتی که عقبه ی قوی دارد و به عنوان یک برند نوستالژیک به حساب می آید همکاری داشته باشیم.

مدیر بازرگانی شرکت ژان نیل فرانسه با اشاره به این ما نزدیک به 5 سال است که روابط اقتصادی خوبی را با ایران پایه گذاری کرده ایم، گفت: در همین مدت کوتاه موفق شده ایم با شرکت های خوب و مطرحی کار کنیم و امیدواریم با مینو هم به عنوان یک شریک تجاری خوب همکاری گسترده ای داشته باشیم.

فابریس دومارت ادامه داد: با توجه به فرهنگ شرکت ما که مشتریان کوتاه مدت نداریم و سیاست شرکت ما داشتن همکاری تجاری بلند مدت است، امیدوار هستیم که با شرکت مینو نیز همکاری بلند مدتی داشته باشیم. علاقه ما برای ورود به مینو مسلماً یک شبه نبوده و حاصل تحقیق و تفصحی بوده که ما با دقت این کار را انجام داده ایم.

 گفتنی است که شرکت ژان نیل یک شرکت بزرگ خصوصی است که در زمینه تولید اسانس های خوراکی و عطریجات فعالیت می کند. این شرکت در واقع قدیمی ترین شرکت صنعت اسانس با بیش از 240 سال قدمت است که در حال حاضر با نهمین نسل خودش اداره می شود و در صنعت عطریجات در بازار دنیا بسیار بسیار مطرح است و با بزرگ ترین تولید کننده گان این صنعت همکاری می کند.

 


نوشته شده توسط : admin
تاریخ انتشار : يکشنبه 25 شهريور 1397
تعداد بازدید : 1376

بازگشت
اطلاعات تماس:
خبرنامه سایت:
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان می باشد. ورود به سايت