سرتیتر اخبار

شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان

متن خبر
بازدید هیات مدیره و مدیرعامل شرکت اقتصادی خودکفایی آزادگان از شرکت دارویی مینو

روز گذشته اعضای هیات مدیره و مدیرعامل شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان ضمن حضور در شرکت دارویی،آرایشی و بهداشتی مینو از بخش های مختلف این شرکت بازدید به عمل آوردند.

 

 

 

 

روز گذشته اعضای هیات مدیره و مدیرعامل شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان ضمن حضور در شرکت دارویی، آرایشی و بهداشتی مینو از بخش های مختلف این شرکت بازدید به عمل آوردند.

در این بازدید که بیش از 5 ساعت در دو سایت دارویی و بهداشتی شرکت مینو انجام گرفت، اعضا هیات مدیره جدید و مدیرعامل شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان در جریان آخرین اقدامات این شرکت در زمینه های مختلف قرار گرفتند. 

مهندس نعمت پرور مدیرعامل شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان که خود بیش از 35 سال سابقه ی حضور درشرکت های مختلف مینو را دارد ابتدا طی سخنانی به تشریح اوضاع دارویی از گذشته تا بحال پرداخت و گفت: زمانی که رقابت های دارویی بالا گرفت، مسوولان وقت تازه متوجه شدند که خطوط تولیدات دارویی این شرکت به روز نیستند و برای رقابت بهتر لازم بود بازنگری در خطوط و به روز رسانی در این زمینه به عمل می آمد.

مدیرعامل شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان ادامه داد: انصافا در طول این مدت اقدامات شایسته و درخور توجهی توسط تیم مدیرتی شرکت دارویی انجام گرفته است.

نعمت پرور ادامه داد: بی شک رسیدن به استانداردهای جهانی برای تولیدات دارویی یکی از اساسی ترین مولفه های صادرات است و در این زمینه تلاشهای خوبی برای برقراری استانداردها در دستور کار قرار گرفته است که لازم است ضمن قدردانی از زحمت کشان این حوزه، شرایط را برای بهبود هر چه بهتر اوضاع این مجموعه فراهم کرد.

دکتر رضایی رییس هیات مدیره اقتصادی و خودکفایی آزادگان نیز در این دیدار به بررسی نقش و اهمیت دارو در زندگی بشر اشاره کرد و گفت: دارو با خود سلامت به همراه دارد و سلامتی مهمترین نیاز بشر در اوج درد و رنج است؛ از این رو کار داروسازی و اقدامات شما پرسنل تلاشگر شرکت دارویی مینو تحسین برانگیز است.

رییس هیات مدیره شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان در ادامه به تلاش در جهت حضور گسترده تر در بازارهای خارجی اشاره کرد و گفت: بی شک با توجه به بحران دارویی به وجود آمده در داخل کشور و بالارفتن سطح رقابت های ناسالم، حضور گسترده در بارارهای  جهانی به ویژه کشورهای همسایه یک ضرورت جدی است.

دکتر رضایی همچنین به برقراری ارتباطات جدی و اثربخش با دانشگاهیان اشاره کرد و گفت: می شود با تکیه بر تحقیقات و مطالعات شرکت های دانش بنیان، به تولید داروهای جدید رو آورد. از این رو شایسته است دوستان پر تلاش تیم دارویی مینو به شرایط فعلی و ثبات به وجود آمده اکتفا نکنند. چرا که روز به روز اوضاع تولیدات دارویی معمولی که در داخل تولید می شود در حال بدتر شدن است و برای تحقق روزهای  روشن تر می بایست از همین الان با آینده نگری مطلوب بازار دارویی فردا را به دست بیاوریم.


نوشته شده توسط : admin
تاریخ انتشار : سه شنبه 9 آبان 1396
تعداد بازدید : 2038

بازگشت
اطلاعات تماس:
خبرنامه سایت:
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان می باشد. ورود به سايت