سرتیتر اخبار

شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان

متن خبر
به مناسبت روز داروساز صورت گرفت:بازدید مدیرعامل و رئیس هیات مدیره از شرکت دارویی مینو

 همزمان با سالروز بزرگداشت زکریای رازی و روز داروساز، دکتر عباسیانفر مدیرعامل و دکتر رضایی رئیس هیات مدیره شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان از شرکت دارویی، آرایشی و بهداشتی مینو بازدید کردند.

 

همزمان با سالروز بزرگداشت زکریای رازی و روز داروساز، دکتر عباسیانفر مدیرعامل و دکتر رضایی رئیس هیات مدیره شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان از شرکت دارویی، آرایشی و بهداشتی مینو بازدید کردند.

در جریان این بازدید که با حضور مهندس هوشنگ نژاد مدیرعامل پارس مینو و مهندس کریمی مدیرعامل قاسم ایران صورت گرفت؛ از هفت سایت تولید مایعات (شربت سازی)، جامدات(قرص سازی)، تزریقی(آمپول سازی)، نیمه جامدات(پمادسازی)، سافت ژلاتین، توزین و قرص های جوشان شرکت دارویی، آرایشی و بهداشتی مینو  بازدید شد و دکتر سجاده چی مدیرعامل این شرکت گزارشی از آخرین اقدامات صورت گرفته و برنامه های راهبردی در دستور کار شرکت دارویی، آرایشی و بهداشتی مینو را ارائه داد.

مدیرعامل شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان در این بازدید با اشاره به نقش دارو در تضمین سلامت جامعه گفت: بخش قابل توجهی از دستیابی سلامت بیماران به بار روانی دارو بستگی دارد و در این زمینه شرکت تولید کننده ی دارو هر چه معتبرتر باشد در بازیابی تندرستی بیمار اثرگذارتر خواهد بود از این رو باید تمام تلاش صرف صیانت از برند مینو در عرصه ی دارویی شود چرا که این شرکت با نزدیک به نیم قرن تولید محصولات دارویی، آرایشی و بهداشتی توانسته است جایگاه ارزشمندی را در بین مصرف کنندگان کسب کند.

دکتر عباسیانفر آینده نگری را در صنعت دارو یک امر کلیدی و راهبردی دانست و افزود: اینکه بدانیم امروز جامعه در حال مبتلا شدن به چه چالش هایی در حوزه ی سلامت است و در کوتاه مدت و بلند مدت چه عواقبی را به دنبال دارد می تواند یک افق متعالی در جهت شکوفایی شرکت دارویی، آرایشی و بهداشتی مینو باشد.


 

 


نوشته شده توسط : admin
تاریخ انتشار : چهارشنبه 7 شهريور 1397
تعداد بازدید : 1201

بازگشت
اطلاعات تماس:
خبرنامه سایت:
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان می باشد. ورود به سايت