سرتیتر اخبار

شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان

متن خبر
دکتر سجاده چی مدیرعامل سابق شرکت دارویی مینو: دکتر امجدی دریایی از تجربه درصنعت داروست

 مدیرعامل سابق شرکت دارویی، آرایشی و بهداشتی مینو به سوابق مدیرعامل جدید اشاره کرد و گفت: ما همانند دوی امدادی، مشعل فروزان شرکت را به دست آقای دکتر امجدی می دهیم؛ مدیرعامل جدید فرد بسیار با تجربه ای در صنعت داروی ایران است، ایشان دریایی از تجربه در حوزه ی تولید، پخش و همچنین سیاست گذاری در حوزه ی دارو هستند و کار را قطعاً با کیفیت بیشتری ادامه خواهند داد.


دکتر سجاده چی گفت: هر اقدامی که صورت گرفته است عملاً در صورت های مالی شرکت و از ظاهر و سیمای آن قابل مشاهده است و خداوند را شاهد می گیرم که هر چه لازم بوده و احساس می کردیم که باید انجام بدهیم را با همکاری پرسنل شرکت انجام داده ایم.

مدیرعامل سابق شرکت دارویی، آرایشی و بهداشتی مینو با بیان اینکه هر شرکتی سه ذینفع اصلی دارد، گفت: صاحبان سرمایه، کارکنان، مشتریان و مصرف کنندگان سه ذینفع مهم شرکت هستند که ما تمام تلاش خود را صرف رضایتمندی آنها کردیم؛ در بحث رضایتمندی سهامداران، خروجی صورت های مالی را باید با  تغییر و تحولات کلان اقتصاد ایران، نیاز شرکت به مواد اولیه، سرمایه در گردش و بسیاری موارد دیگر به صورت مجزا تجزیه و تحلیل کرد و همگی آنها را باید با در نظر گرفتن تمامی اقدامات صورت گرفته مدنظر قرار داد.

دکتر سجاده چی در ادامه به کارکنان به عنوان مهمترین سرمایه شرکت اشاره کرد و گفت: باور دارم که هر آنچه خوبی در شرکت است حاصل کار گروهی همکاران بوده است و احیاناً اگر کوتاهی و قصوری صورت گرفته، به خاطر عملکرد بنده بوده است.

مدیرعامل سابق شرکت دارویی، آرایشی و بهداشتی مینو در پایان به مهمترین ذینفع شرکت اشاره کرد و گفت: بر اساس اهداف عالیه گروه صنعتی مینو و ساختار نهادینه شده در شرکت دارویی، آرایشی و بهداشتی مینو، رعایت کیفیت اصل اساسی بوده است و در سخت ترین شرایط محصول با کیفیت به مشتریان عرضه کرده ایم و در طول تمام دوران حضورم در شرکت جز در موارد بسیار اندک، ما جمع آوری محصول در بازار نداشته ایم و سعی کرده ایم که جنس با کیفیت را به مشتریان عرضه کنیم.

در پایان، دکتر علیرضا عباسیانفر مدیرعامل شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان با صدور لوحی از خدمات و زحمات دکتر سجاده چی تقدیر و تشکر کرد.

 

 

 


نوشته شده توسط : admin
تاریخ انتشار : چهارشنبه 14 شهريور 1397
تعداد بازدید : 1463

بازگشت
اطلاعات تماس:
خبرنامه سایت:
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان می باشد. ورود به سايت