سرتیتر اخبار

شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان

متن خبر
دکتر امجدی نیک: آرایش تصمیم گیرندگان دارویی کشور، متناسب با شرایط امروز نیست

 دکتر امجدی نیک مدیرعامل جدید شرکت دارویی، آرایشی و بهداشتی مینو با اشاره به خصایص دکتر سجاده چی، گفت: باید عرض کنم برای من خیلی دشوار است جایگزین برادری شوم که هم به لحاظ اخلاقی و هم به لحاظ شخصیتی و ویژگی های انسانی، من هیچ فضیلتی نسبت به ایشان ندارم.


 مدیرعامل شرکت دارویی، آرایشی و بهداشتی مینو با اشاره به اوضاع خاص اقتصادی کشور، گفت: متاسفانه شرایط کنونی کشور در زمینه دارو واقعاً خوب نیست؛ من به عنوان کسی که هنوز مسئولیت هایی در وزارت بهداشت دارم، می بینم که شرایط اصلاً خوب نیست. در واقع آرایش تصمیم گیرندگان ما در حوزه دارو، متناسب با شرایط امروز نیست؛ در نتیجه، ما باید به عنوان یک عضو صنعت داروسازی، در این حوزه بیشتر از آن چیزی که در توان مان هست عمل کنیم. شرایط الان کشور ما می طلبد که همه شرکت های دارویی و همه فعالان در این حوزه، اعم از تولید کننده، وارد کننده، مواد اولیه ساز و توزیع کننده درک متفاوتی از شرایط خاص کشور داشته باشند.

دکتر امجدی نیک  با بیان این مطلب که من نمی خواهم اوضاع را خیلی ملتهب نشان دهم، گفت: ما در شرایط متعارفی نیستیم و این لازمه اش این است که ان شاالله در این مسئولیتی که از امروز بر عهده من گذاشته می شود، با کمک شما همکاران محترم بتوانیم با یک نوع نگاه دیگر، نگاهی که قرار ما صرفاً این نیست که فقط به اهدافی که برای خود شرکت مینو داریم تحقق ببخشیم، انجام وظیفه کنیم. ما باید بیشتر از ظرفیتی که داریم در حوزه سلامت کار کنیم چون حتی اگر یک بلیستر قرص بیشتر تولید کنیم، یک خدمت ملی انجام داده ایم. بنابراین بار مسئولیت ما سنگین تر از قبل است تا بتوانیم ثابت کنیم که ما بیشتر از ظرفیت و مسئولیت بنگاهی که بر عهده داریم به وظایمان عمل می کنیم.

مدیرعامل شرکت دارویی، آرایشی و بهداشتی مینو ادامه داد: باید تلاش و همت مان مضاعف شود و نوع نگاه ما فراتر از تحقق بخشیدن به اهداف خود شرکتی باشد که ما به عنوان مدیران و انسان های تأثیر گذار در آن مشغول به فعالیت هستیم.

دکتر امجدی نیک در پایان گفت: امیدواریم این قابلیت و شایستگی را داشته باشیم که از لطف خداوند در جهت اجرایی شدن اهداف و مسئولیتی که بر عهده داریم استفاده کنیم. ان شاالله بتوانم امانت دار خوبی برای مجموعه باشم.

 


نوشته شده توسط : admin
تاریخ انتشار : چهارشنبه 14 شهريور 1397
تعداد بازدید : 1328

بازگشت
اطلاعات تماس:
خبرنامه سایت:
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان می باشد. ورود به سايت