سرتیتر اخبار

شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان

متن خبر
اعطای نشان تایید و گواهی ثبت وزارت بهداشت کانادا به محصولات جوشان شرکت دارویی مینو

شرکت دارویی، آرایشی و بهداشتی مینو برای اولین بار در ایران موفق به دریافت «نشان تایید» و گواهی ثبت محصولات تولیدی جوشان در کشور کانادا و اخذ تاییدیه از وزارت بهداشت این کشورشد.

شرکت دارویی، آرایشی و بهداشتی مینو برای اولین بار در ایران موفق به دریافت «نشان تایید» و گواهی ثبت محصولات تولیدی جوشان در کشور کانادا و اخذ تاییدیه از وزارت بهداشت این کشورشد.

به گزارش روابط عمومی هلدینگ اقتصادی و خودکفایی آزادگان، شرکت دارویی، آرایشی و بهداشتی مینو با داشتن بیش از 50 سال سابقه در تولید دارو، مکمل و محصولات آرایشی ـ بهداشتی و به عنوان اولین تولید کننده و پیشتاز در زمینه مکملهای جوشان در ایران، با داشتن بالاترین کیفیت و بکارگیری بهترین فرمولاسیون و مواد اولیه برای اولین بار در ایران موفق به ثبت محصولات تولیدی جوشان خود ( ویتامین سی 1000 و مولتی ویتامین) در کشور کانادا و اخذ تاییدیه از وزارت بهداشت آن کشور گردید.

دریافت این گواهی و نشان ثبت از کشور کانادا به منزله تاییدیه ای بر گواهی کیفیت بالا و همچنین ایمنی محصولات فوق می باشد. با اخذ مجوزهای Product License از Health Canada فروش و صادرات محصولات جوشان به کانادا و سایر کشورها میسر شده است.

بر پایه این گزارش شرکت دارویی، آرایشی و بهداشتی مینو به عنوان یکی از شرکت های پیشرو در تولید مکمل های دارویی با بهره گیری از دانش بومی و با استفاده از مواد طبیعی بجای رنگ مصنوعی و طعم مناسب، قرص های جوشان و مکمل های دارویی را تولید کرده که در مقایسه با سایر رقبا در ایران کاملا متمایز می باشند.

گفتنی است فرآیند اخذ مجوزهای بین المللی برای سایر محصولات مکمل تولیدی شرکت دارویی مینو نیز در دست اقدام است.


نوشته شده توسط : admin
تاریخ انتشار : سه شنبه 26 شهريور 1398
تعداد بازدید : 1158

بازگشت
اطلاعات تماس:
خبرنامه سایت:
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان می باشد. ورود به سايت