çekmeköy evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat bakırköy evden eve nakliyat شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان

سرتیتر اخبار

شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان

متن خبر
در بازدید از کارخانه روغن ورامین تبیین شد؛ تقویت سطح همکاری قاسم ایران با روغنکشی خرمشهر

 در جریان بازدید مدیرعامل و رئیس هیات مدیره شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان و مدیرعامل، اعضای هیات مدیره و مدیران شعب قاسم ایران از کارخانه روغنکشی ورامین، بر تقویت سطح همکاری های دوطرف، تاکید شد.

 در جریان بازدید مدیرعامل و رئیس هیات مدیره شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان و مدیرعامل، اعضای هیات مدیره و مدیران شعب قاسم ایران از کارخانه روغنکشی ورامین، بر تقویت سطح همکاری های دوطرف، تاکید شد.

در این بازدید که به مدت یک روز در محل کارخانه ی شماره یک روغن نباتی ورامین انجام گرفت؛ مهندس رحیم نعمت پرور مدیرعامل و دکتر رضایی رییس هیات مدیره شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان، مهندس کریمی مدیرعامل، برخی از اعضای هیات مدیره و مدیران شعب شرکت قاسم ایران حضور داشتند، مهمانان از خطوط تولید و فرایند تولید محصولات مختلف این کارخانه بازدید کردند.

در برنامه ی صبحگاهی این بازدید، مهندس عبدی مدیرعامل شرکت روغنکشی خرمشهر طی سخنانی ضمن خوش آمدگویی به هیات اعزامی از گروه صنعتی مینو، به تشریح سطح مناسبات مالی این شرکت با شرکت قاسم ایران پرداخت. همچنین دکتر رضایی رئیس هیات مدیره ی شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان نیز در سخنانی کوتاه بر افزایش سطح مناسبات کاری شرکت های روغنکشی خرمشهر و قاسم ایران به عنوان دو شرکت با سابقه در تاریخ صنعت ایران زمین، در دوره ی جدید تاکید کرد.

اما برنامه ی عصرگاهی این بازدید که به بررسی عملکرد سه ماهه شرکت قاسم ایران اختصاص داشت با سخنرانی پدر صنعت شیرینی و شکلات ایران آغاز شد. مهندس نعمت پرور مدیرعامل شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان در جریان این بازدید ضمن تاکید بر اهمیت داشتن جایگاه صنعت پخش در هر شرکتی، خواستار توجه جدی مدیران شعب در رابطه با فروش بیشتر و تامین خواستگاه های تولید کننده گروه صنعتی مینو و دیگر شرکای تجاری این شرکت شد.

مدیرعامل شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان در ادامه به نقش و جایگاه شرکت قاسم ایران در میان شرکت های مطرح پخش ایران اشاره کرد و گفت: توان لجستیکی و ظرفیت متعالی این شرکت در پاسخگویی به نیازهای بازار، یک ظرفیت کم نظیر و حتی در برخی حوزه ها بی نظیر است.

مهندس نعمت پرور ادامه داد: البته نباید دوستان قاسم ایران فراموش کنند که حیات و اعتبار این شرکت به برکت «مینو» است و هم اینک نیز با وجود قریب به 60 سال سابقه در حوزه ی پخش، مشتریان همچنان قاسم ایران را نه با نام خودش، بلکه با نام مینو می شناسند؛ از این رو باید این شرکت در تامین هر چه بهتر خواستگاه های شرکت های تولیدی گروه صنعتی مینو، بیشتر از گذشته پویا باشد و این مهم را نباید فراموش کند که هر چه قدر هم گردش مالی داشته باشد؛ اگر مساله ی فروش محصولات مینو در اولویت فروش شان نباشد، از دید گروه، کم اثر هستند و تنها با تقویت فروش محصولات مینو، اثربخشی خود را نشان خواهند داد.

دکتر رضایی رییس هیات مدیره شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان نیز در سخنانی به مساله ی همکاری های اقتصادی در عصر جدید اشاره کرد و گفت: امروزه برخلاف گذشته با توجه به افزایش تعداد شرکت ها، سطح مشارکت ها و ورژن های کاری نیز تغییر کرده است که شرکت قاسم ایران نیز می بایست با اتکا به تجربیات 6 دهه ی فعالیت مستمر خود در این زمینه پیش قدم باشد.

رییس هیات مدیره شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان مساله ی پخش را برای هر شرکت تولیدی یک امر خطیر و بسیار حساس دانست و گفت: جلب اعتماد سازنده ی شرکای تجاری و توجه دقیق به فضای بازار پخش باید سرلوحه ی کاری شرکت قاسم ایران باشد و با رایزنی های سازنده و برنامه ریزی های هدفمند گام هایی اساسی در جهت اداره ی مطلوب بازار پخش را در دستور کار قرار دهد.

دکتر رضایی؛ مدیرعامل جدید قاسم ایران را فردی توانمند و متخصص در این حوزه دانست و گفت: امیدوارم تمام پرسنل در تمام سطوح اداری، عملیاتی و ستادی زیر چتر جدید مدیرتی، از تمام ظرفیت موجود جهت رسیدن به اهداف عالیه ی گروه صنعتی مینو بهره برداری سازنده کنند و در این مسیر هیچگاه این نکته ی اساسی را فراموش نکنند که شرکت قاسم ایران اولویت فروشش باید مینو باشد و در این زمینه حیات شرکت های تولیدی مینو به قلب گروه، که همان قاسم ایران می باشد بستگی دارد.

مهندس کریمی مدیرعامل شرکت قاسم ایران نیز در این دیدار پرسنل شرکت را به اهتمام در صداقت و تداوم کارآمدی بیشتر دعوت کرد و گفت: شرکت قاسم ایران، شرکتی معتبر و توانمند در صنعت پخش ایران است و ظرفیت های لجستیکی، انبار و ناوگان حمل کالای آن، باعث متفاوت شدن این عامل پخش در بین دیگر شرکت ها شده است و باید با تمام وجود از این ظرفیت ارزشمند بهره برداری مطلوب به عمل آید.

مهندس کریمی با اشاره به سیاست های راهبردی در دوران جدید فعالیت شرکت قاسم ایران، ادامه داد: بی تردید با برنامه ریزی هوشمندانه و شناخت دقیق بازار می توان در آینده شاهد توفیقات چشمگیر در زمینه ی تعالی اقتصادی شرکت قاسم ایران باشیم.

ریسک پذیری بالا، اقدامات به موقع، شناخت دقیق شرکا، شناخت صحیح و لحظه ای رقبا، داشتن قدرت عمل در شرایط تعیین کننده، توجه جدی به نیروی انسانی، افزایش انگیزه و راهبری مطلوب عوامل انسانی و نیازشناسی جامعه از دیگر نکاتی بود که مهندس کریمی مدیرعامل شرکت قاسم ایران در سخنان خود به تشریح آنها پرداخت.

در ابتدای این نشست، حسن محمدی معاون مدیرعامل و عضو هیات مدیره قاسم ایران در سخنانی کوتاه بر وحدت و همدلی همگان در پیشبرد اهداف عالیه شرکت و تامین خواستگاه های گروه صنعتی مینو در بحث فروش مطلوب تولیدات تاکید کرد. 


نوشته شده توسط : admin
تاریخ انتشار : چهارشنبه 13 دي 1396
تعداد بازدید : 1599

بازگشت
اطلاعات تماس:
خبرنامه سایت:
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان می باشد. ورود به سايت