سرتیتر اخبار

شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان

متن خبر
مهندس کریمی: صیانت از برند مینو در بخش های تولید و صنعت از اوجب واجبات است

 مدیرعامل شرکت قاسم ایران با اشاره به برند مینو گفت: مینو یک برند ملی است؛ شرکتی که همه ما از طفولیت با آن آشنا هستیم و نسل جدید هم همین مسیر را طی می کند و صیانت از این برند در بخش تولید و صنعت از اوجب واجبات است چرا که این قبیل برند ها نشانه های کشورند.


مهندس کریمی مدیرعامل شرکت قاسم ایران در ابتدای سخنان خود به برند مینو اشاره کرد و گفت: مینو یک برند ملی است؛ شرکتی که همه ما از طفولیت با آن آشنا هستیم و نسل جدید هم همین مسیر را طی می کند و صیانت از این برند در بخش تولید و صنعت از اوجب واجبات است چرا که این قبیل برند ها نشانه های کشورند.

مهندس کریمی ادامه داد: بافت عزیز سهامداران ما به عنوان ایثارگران بزرگی که در حال حاضر مانند اغلب مردم کشور، درگیر مسائل معیشتی،کار و فرزندانشان هستند، بار مسئولیت را بر ما سنگین تر می کند و بی شک حمایت از این مجموعه جزو ثواب های دنیوی و اخروی است. این شرکت علی رغم اینکه یک شرکت سهامی عام است به معنای واقعی یک تعاونی بزرگ به شمار می آید؛ چرا که تمامی 67 هزار سهامدار آن، خرد هستند و هیچ سهامدار عمده ای نیست که بخواهد یک تاثیرگذاری مستقیم داشته باشد پس به  تمام معنا یک تعاونی بزرگ اقتصادی است.

مدیرعامل شرکت قاسم ایران به فعالیت های بزرگ شرکت در سال اخیر اشاره کرد و گفت: مجموعه گروه به لطف میمنت و نفس حق بنیان گذاران و کارگزاران صدیقی که داشته است همواره موفق بوده و به نظر بنده اوج توانمندی و موفقیت های خود را در سال جاری که سالی سخت و پرالتهاب بود، بدست آورد چرا که ما جزو معدود شرکت هایی بودیم که سعی کردیم کوچکترین آسیبی را نبینیم و تولیدی به مانند سال گذشته و یا حتی بیشتر داشته باشیم؛ از نظر بازدهی نیز نگذاشتیم به پیکره بنگاه و ذینعانمان آسیبی وارد شود.

مهندس کریمی در پایان سخنان خود به پتانسیل مجموعه گروه اشاره کرد و گفت: بحث اشتغال و تولید در کشور همواره سرلوحه کارهای ما بوده و گروه ما این پتانسیل را دارد که در حوزه غذا و مربوط به غذا، طرح های روی زمین مانده را بررسی و با حمایت دولت و تبصره ها، در این بخش ورود کند و با مشورت و همفکری کارهای بزرگی انجام دهد. امیدوارم این جلسه نقطه عطفی برای انجام کارهای بزرگتر باشد.

دکتر هوشنگ نژاد مدیرعامل شرکت پارس مینو نیز مینو را یک شرکت شناخته شده و شفاف دانست و گفت: شرکت پارس مینو از سال 1353 در بورس حضور دارد و شرکت های دیگر گروه نیز به واسطه پارس مینو و خرمدره وارد بورس شده اند؛ ما هیچ شرکت غیر بورسی نداریم و از همین رو شفافیت مالی مان خیلی بالاست.


نوشته شده توسط : admin
تاریخ انتشار : چهارشنبه 19 دي 1397
تعداد بازدید : 1258

بازگشت
اطلاعات تماس:
خبرنامه سایت:
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان می باشد. ورود به سايت