سرتیتر اخبار

شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان

متن خبر
مدیر عامل شرکت قاسم ایران منصوب شد.

 

 

 

دکتر عباسیانفر، مدیر عامل شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان، طی حکمی مهندس حسین یوسف خزرایی را به سمت مدیریت عامل شرکت قاسم ایران منصوب کرد.

 دکتر عباسیانفر، مدیر عامل شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان، طی حکمی مهندس حسین یوسف خزرایی را به سمت مدیریت عامل شرکت قاسم ایران منصوب کرد.


 متن این حکم بدین شرح است:

هوالقاسم

جناب آقای مهندس حسین یوسف خزرایی

با استعانت از درگاه حضرت باری تعالی و تکیه بر توانمندی ها، تخصص و تجارب ارزنده؛ جنابعالی  را به سمت «مدیریت عامل شرکت قاسم ایران» منصوب می نمایم.

فلسفه ی حیاتی و راز ماندگاری طولانی مدت شرکت قاسم ایران در توزیع مویرگی با تکیه بر زیرساخت های عظیم لجستیکی و شعب معتبر و صاحب جایگاه در بین خرده فروشان کشور است؛ از این رو انتظار خاص دارم ساختار مبتنی بر فروش مویرگی به عنوان راهبرد و مولفه ی کلیدی در راس تمام برنامه ریزی ها قرار گیرد و در کنار این مهم، با هدف افزایش سطح فروش از ظرفیت نمایندگی ها و عمده فروشان، در چند استانی که شرکت فاقد شعبه است بهره برداری لازم به عمل آید.

بی تردید اوضاع نامناسب اقتصادی کشور ایجاب می کند که کالاهای اساسی مانند روغن، برنج، قند و شکر و سایر مایحتاج ضروری با هدف پاسخگویی هر چه بهتر به نیاز مصرف کنندگان در اولویت سبد پخش شرکت قاسم قرار گیرد و امید است در رایزنی های مطلوب با سازمان ها و وزارتخانه های متولی تامین اقلام ضروری، ظرفیت غنی و ارزشمند شرکت قاسم ایران را در چرخه ی توزیع دقیق و هدفمند محصولات غذایی و دارویی کشور قرار دهید.

توجه جدی به فروش تولیدات تحت برند گروه، بدون نیاز به راه اندازی کارخانه که به عنوان یک سیاست کلی هلدینگ در شرکت پارس گستر مینو متمرکز شده از نکاتی است که استعداد و ظرفیت قاسم ایران باید با تمام توان در اختیار آن قرار گیرد تا بتوان از این ظرفیت ارزشمند و سودآور در جهت توسعه و تعالی هر چه بهتر گروه صنعتی مینو، بهره برداری مطلوب به عمل آورد.

تعامل و ارتباط بیش از پیش با تامین کنندگان اعم از شرکت های تولیدی گروه و خارج از گروه، حفظ تامین کنندگان موجود و تلاش در جهت جذب تامین کنندگان بزرگ و برندهای مطرح کشور، تفکیک گروه های کالایی مختلف و اختصاص مدیریت ها و فروشندگان ویژه برای هرکدام، برنامه ریزی جامع جهت توسعه فروش در فروشگاههای زنجیره ای کشور، طراحی و برنامه ریزی برای راه اندازی شبکه فروش آنلاین، کاهش مدت سفارش کالا توسط خریداران تا زمان تحویل کالا، برنامه ریزی برای وصول مطالبات و جلوگیری از سوخت آن و تعیین و تکلیف دارایی های غیر مولد و فروش املاک بلااستفاده و همچنین تبدیل بهینه املاک شعب استانها از دیگر مواردی است که می بایست با دقت و برنامه ریزی هوشمندانه در دستور کار قرار گیرد.

 موفقیت روز افزون شما را از درگاه خداوند منان خواستارم.

علیرضا عباسیانفر

مدیرعامل شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان


نوشته شده توسط : admin
تاریخ انتشار : دوشنبه 2 ارديبهشت 1398
تعداد بازدید : 659

بازگشت
اطلاعات تماس:
خبرنامه سایت:
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان می باشد. ورود به سايت