سرتیتر اخبار

شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان

متن خبر
توصیه های مهم مدیرعامل شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان در ارتباط با مجمع عمومی تیرماه سالجاری

دکتر عباسیانفر، مدیرعامل شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان، با اشاره به اینکه مجمع عمومی عادی سالیانه ی شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان، نیمه ی تیرماه سالجاری برگزار می شود به بیان توصیه های مهمی خطاب به سهامداران و کاندیداهای هیات مدیره شرکت پرداختند. 

دکتر عباسیانفر، مدیرعامل شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان، با اشاره به اینکه مجمع عمومی عادی سالیانه ی شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان، نیمه ی تیرماه سالجاری برگزار می شود به بیان توصیه های مهمی خطاب به سهامداران و کاندیداهای هیات مدیره شرکت پرداختند.

دکتر علیرضا عباسیانفر، مدیرعامل شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان، در ارتباط با زمان بندی دقیق برگزاری مجمع عمومی سالیانه شرکت گفت: مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت خودکفایی، حدود نیمه تیر ماه تشکیل خواهد شد و وتاریخ دقیق آن ظرف هفته آتی به اطلاع سهامداران خواهد رسید.

مدیرعامل شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان با اشاره به اینکه دوره دو ساله مسئولیت هیئت مدیره فعلی نیز پایان خواهد یافت و انتخاب اعضای هیئت مدیره هم دستور جلسه مجمع خواهد بود، گفت: با توجه به موضوع انتخاب اعضای هیئت مدیره دو توصیه داریم. توصیه اول برای کلیه سهامداران است که خواهش می کنیم ضمن توجه به مواردی که برای صلاحیت حرفه ای مدیران در نظر گرفته شده، ضمن بررسی سوابق کاری و تحصیلی و مهارتی نامزدها و انتخاب اصلح، به نحوه اعمال رأی در مورد انتخاب اعضای هیئت مدیره که با موارد عادی دستور جلسات مجمع متفاوت است، دقت و مطالعه کافی داشته باشند تا کار رأی گیری و نتیجه گیری آراء راحت ترانجام شود.

دکتر علیرضا عباسیانفر در دومین توصیه خود به آن عده از سهامدارانی که قصد دارند با اعلام نامزدی خود، قبول مسئولیت عضویت در هیئت مدیره شرکت را داشته باشند، گفت:  این عده باید با مراجعه به سایت ستان و مطالعه دقیق دستورالعمل های مربوط به نحوه تائید صلاحیت حرفه ای مدیران، در سایت ستان ثبت نام نموده و اطلاعات مورد نیاز را در سایت درج نمایند. پس از آن، از طریق مراجعه مستقیم، مدارک خود را به همراه کد ورودی به سایت، به شرکت خودکفایی ارائه نمایند و یا از طریق پست، کپی برابر با اصل شده مدارک خواسته شده را به همراه کد ورودی به سایت، به شرکت خودکفائی ارسال نمایند.

مدیرعامل شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان ادامه داد: این افراد همچنین عنایت داشته باشند که این روند باید در فرصت تعیین شده در دستورالعمل های سازمان بورس انجام شود. ارائه مدارک به شرکت طبق دستورالعمل های سازمان بورس است و به این دلیل صورت می گیرد که شرکت باید مدارک مورد استناد نامزدها را تائید و برای بورس اعلام نماید.

دکتر عباسیانفر، همچنین در ارتباط با این مطلب که  نامزدهای عضویت در هیئت مدیره چه اطلاعاتی باید داشته باشند، گفت:  کلیه این الزامات در دستورالعمل های سازمان بورس، بطور شفاف درج گردیده است و بیان همه این الزامات در این مصاحبه امکان پذیر نیست. البته بدیهی است کسی که خود را برای عضویت در هیئت مدیره یک شرکت سهامی عام، آماده می کند باید ضمن داشتن حداقل اطلاعات مالی و مدیریتی، از قانون تجارت و دستورالعمل حاکمیت شرکتی، به اندازه کافی اطلاعات داشته باشند.

مدیرعامل شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان، همچنین به دادن امکان دسترسی در سامانه ستان به شرکت جهت انجام امور اداری برای تایید صلاحیت در بورس اشاره کرد و گفت: آن دسته از عزیزانی که جهت کاندیداتوری در هیئت مدیره شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان در سایت ستان اقدام به ثبت نام کرده اند؛ می رساند، می بایست پس از نهایی کردن ثبت نام در قسمت مدیریت دسترسی ها و هنگام جستجوی اسم شرکت، کد ثبتی شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان را به شماره ی 458282 و یا شناسه ی ملی شرکت را به شماره ی 10100353165 جستجو کنند.


نوشته شده توسط : admin
تاریخ انتشار : يکشنبه 12 خرداد 1398
تعداد بازدید : 256

بازگشت
اطلاعات تماس:
خبرنامه سایت:
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان می باشد. ورود به سايت