سرتیتر اخبار

شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان

متن خبر
مدیریت فناوری اطلاعات هلدینگ اقتصادی و خودکفایی آزادگان منصوب شد

دکتر علیرضا عباسیانفر مدیرعامل هلدینگ اقتصادی و خودکفایی آزادگان طی حکمی دکتر محسن طریقی، دکترای فناوری اطلاعات و الکترونیک را به سمت مدیریت فناوری اطلاعات  هلدینگ اقتصادی و خودکفایی آزادگان منصوب کرد.

 

 

دکتر علیرضا عباسیانفر، مدیرعامل هلدینگ اقتصادی و خودکفایی آزادگان طی حکمی دکتر محسن طریقی، دکترای فناوری اطلاعات و الکترونیک را به سمت مدیریت فناوری اطلاعات هلدینگ اقتصادی و خودکفایی آزادگان منصوب کرد.

در حکم انتصاب مدیریت فناوری اطلاعات هلدینگ اقتصادی و خودکفایی آزادگان آمده است:

جناب آقای دکتر محسن طریقی

نظر به شایستگی و تجارب ارزنده ی جنابعالی، به موجب این حکم به مدیریت فناوری اطلاعات هلدینگ اقتصادی و خودکفایی آزادگان (گروه صنعتی مینو) منصوب می شوید.

فناوری اطلاعات و برقراری ارتباطات اثربخش سازمانی از جمله مسائلی است که نقش کلیدی و حیاتی در تصمیم سازی دقیق تر مدیران و سیاستگذاران هر مجموعه ای دارد و در همین راستا می بایست تمام اهتمام خود را صرف تعالی این مهم و ارائه راهکارهای لازم به منظور ارتقا دانش فنی سیستم و خدمت رسانی مطلوب در حوزه فناوری اطلاعات به تمام شرکت های زیر مجموعه ی گروه صنعتی مینو نمایید.

پیشرفت شگرف و حیرت انگیز تکنولوژی های ارتباطی و نقش حیاتی اتوماسیون های بر خط اداری در دسترسی به موقع و آنلاین به اطلاعات و پردازش دقیق آنها در تصمیم گیری های کلان مدیریتی امری انکارناپذیر است که امید می رود با تکیه بر تجربیات ارزشمندتان شاهد پویایی هر چه بیشتر این مهم در مجموعه باشیم.

پشتیبانی و بروز رسانی تمامی نرم افزارهای کاربردی مورد استفاده در شبکه، استمرار خدمات در نگهداری و مدیریت شبکه، بررسی داشته های سیستمی موجود و پیشنهاد جایگزین های احتمالی در جهت جوابگویی به نیازمندیهای مشخص شده،  نصب، تنظیم و تغییر نرم افزارهای شبکه ها، بانکهای اطاعاتی و سایر سیستمها، تلاش هدفمند در حوزه های متنوع دیجیتال مارکتینگ به عنوان بستری ارزان قیمت جهت فروش بهتر محصولات تولیدی گروه صنعتی مینو، توجه جدی به اصول سئو، ارتقا رنکینگ و پشتیبانی از سایت های گروه صنعتی مینو، یکپارچه سازی هاستینگ در گروه صنعتی مینو خلق ایده های نوین در ارتباط با مشتریان، هدف گیری هوشمند مخاطبان با تکیه بر تکنولوژی های نوین ارتباطی با هدف تبدیل آنها به مشتریان وفادار و افزایش سطح امنیت شبکه از مواردی است که می بایست در راس امور کاری تان قرار گیرد. 

بی تردید با رشد دانش فنی اطلاعات، هجمه های ویروسی نیز در دنیای بدون مرز ارتباطات سایبری بشدت در حال افزایش است، از این رو لازم است با دقت نظر ویژه ای، ضمن بررسی تمامی راههای احتمالی نفوذ با بکارگیری روشها و راهکارهای لازم، تمام توان خود را صرف مقابله با نفوذ و آلودگی های ویروسی درشبکه ی اطلاعاتی کم نظیرگروه صنعتی نمایید.

لازم می دانم در پایان از زحمات جناب آقای مهندس مظاهری پور در طول تصدی سرپرستی این مسئولیت، کمال تشکر و قدرانی را به عمل آورم.

امید است با استعانت از درگاه حضرت حق در انجام مسئولیت های محوله با دقت و تلاش مستمر، موفق و پیروز باشید.

                          علیرضا عباسیانفر

                      مدیرعامل شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان


                                                                                                                 


نوشته شده توسط : admin
تاریخ انتشار : چهارشنبه 27 شهريور 1398
تعداد بازدید : 228

بازگشت
اطلاعات تماس:
خبرنامه سایت:
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان می باشد. ورود به سايت