سرتیتر اخبار

شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان


اخبار شرکت
جلسه فوق العاده شورای مدیران گروه صنعتی مینو برای مقابله با کرونا برگزار شد

صبح امروز با حضور دکتر علیرضا عباسیانفر مدیر عامل گروه و مدیران عامل شرکت های زیر مجموعه گروه صنعتی مینو، جلسه ی ویژه ی مقابله با ویروس کرونا در شرکت های تولیدی گروه برگزار شد.

 

 

  ادامه اخبار ...

«مینو» 2 هزار محلول ضدعفونی به استانهای قم و گیلان اهدا کرد

شرکت دارویی، آرایشی و بهداشتی مینو در جهت انجام مسئولیت اجتماعی تعداد 2 هزار محصول ضد عفونی کننده الکلی heltimax  از تولیدات این شرکت را که مطابق با فرمول توصیه شده WHO تولید کرده است به  دانشگاه های علوم پزشکی و خدماتی بهداشتی قم و گیلان اهدا کرد.

  ادامه اخبار ...

انتصاب مدیر حسابرسی داخلی هلدینگ اقتصادی و خودکفایی آزادگان

مدیر حسابرسی داخلی هلدینگ اقتصادی و خودکفایی آزادگان در مراسمی با حضور آقای باقری معاونت اقتصادی و امور مجامع شرکتهای هلدینگ اقتصادی و خودکفایی آزادگان، دکتر ترک زاده دبیرکل انجمن حسابرسان داخلی ایران، دکتر غلامرضایی مدیر مرکز آموزش سازمان حسابرسی کشور و انجمن حسابرسان خبره ایران، دکتر فرخ و دکتر گلچین پور حسابرس مستقل و بازرس قانونی شرکت های گروه و همچنین مدیران عامل و مدیران مالی شرکتهای گروه صنعتی مینو در راستای انتصاب مدیر حسابرسی داخلی هلدینگ اقتصادی و خودکفایی آزادگان در ساختمان ساندوز برگزار گردید.

  ادامه اخبار ...

مجمع عمومی فوق العاده افزایش سرمایه شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان به اوایل سال آینده موکول شد

در پی شیوع ویروس کرونا و تبعیت از مصوبه ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا مجمع عمومی فوق العاده افزایش سرمایه شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان به اوایل سال آینده موکول شد.

  ادامه اخبار ...

بورس افزایش سرمایه 40 درصدی شرکت اقتصادي و خودکفائي آزادگان را به میزان 200 میلیون سهم تصویب کرد

سازمان بورس و اوراق بهادار تهران با افزایش سرمایه 40 درصدی شرکت اقتصادي و خودکفائي آزادگان  (سهامی عام) موافقت کرد.

  ادامه اخبار ...

دکتر رضایی در گفتگو با بیدار نیوز: رشد سودآوری قاسم نسبت به سال گذشته حتمی است

دکتر رضایی در گفتگو با بیدار نیوز ارتقا شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان از تابلوی فرعی به بازار اول را تایید و اعلام کرد: حسابرس و بازرس قانونی شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان گزارش توجیهی افزایش سرمایة هیئت مدیرة این شرکت را مبنی بر لزوم افزایش سرمایه از مبلغ 500 میلیارد ریال به مبلغ 700 میلیارد ریال از محل سود انباشته به منظور جلوگيري از خروج وجه نقد در قالب سود تقسيمي که ريسک نقدينگي و اصلاح ساختار مالي شرکت، افزايش نقدشوندگي سهام از طريق ارتقاء به بازار تابلوي فرعي بازار اول و رقيق شدن قيمت سهم تایید کرده است.

 

  ادامه اخبار ...

حضور گروه صنعتی مینو در هشتمین نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران در کابل

 هشتمین نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران در افغانستان در تاریخ 29 بهمن الی 2 اسفندماه سالجاری در شهر کابل کشور افغانستان برگزار شد و شرکت های مختلفی از صنایع گوناگون در آن حضوری فعال داشتند.

 

 

  ادامه اخبار ...

دکتر عباسیانفر خواستار اجرای بدون تاخیر دستورالعمل کشوری وزارت بهداشت در مواجه با ویروس کرونا شد

دکتر عباسیانفر مدیر عامل شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور و نقش مهمی که اقدامات پیشگیرانه میتواند در کنترل این بیماری برعهده داشته باشد، طی دستور العملی به مدیران عامل شرکت های زیرمجموعه گروه صنعتی مینو خواستار اجرای بلا فاصله و بدون تاخیر آخرین دستورالعمل کشوری وزارت بهداشت در مواجه با ویروس کرونا شد.

 

  ادامه اخبار ...

افتتاح شعبه دوم فروشگاه عرضه مستقیم محصولات مینو در نازی آباد تهران

صبح امروز شعبه دوم فروشگاه عرضه مستقیم «مینو» با حضور دکتر عباسیانفر مدیرعامل شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان، دکتر هوشنگ نژاد مدیرعامل شرکت صنعتی پارس مینو و جمعی از مدیران شرکت های گروه صنعتی مینو در منطقه نازی آباد تهران افتتاح شد.

  ادامه اخبار ...

تکریم از خانواده های شهدای کارگر مینو

ظهر امروز به مناسبت گرامی داشت ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی، در مراسمی با حضور دکتر فصیحی رامندی رییس هیات مدیره، دکتر میرشکار عضو هیات مدیره شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان؛ دکتر هوشنگ نژاد مدیرعامل شرکت صنعتی پارس مینو و همچنین دکتر محمود باقری معاون اقتصادی و امور مجامع هلدینگ اقتصادی و خودکفایی آزادگان از خانواده های شهید گروه صنعتی مینو تجلیل به عمل آمد.

  ادامه اخبار ...

توزیع 2500 بسته محصول بین سیل زدگان سیستان و بلوچستان

گروه صنعتی مینو با هدف انجام رسالت اجتماعی خود در خدمت رسانی به سیل زدگان استان سیستان و بلوچستان، با شعار «خدا چتر شماست»، تعداد 2500 بسته به ارزش 2 میلیارد ریال را در مناطق دشتیاری و دلگان توزیع کرد.

  ادامه اخبار ...

سه شرکت از گروه صنعتی مینو در ردیف 100 شرکت برتر ایران قرار گرفتند

 بر اساس آخرین رتبه بندی سازمان مدیریت صنعتی ایران که صبح امروز 29 دی ماه سالجاری اعلام شد، سه شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان،  صنعتی مینو خرمدره و  قاسم ایران  در ردیف 100 شرکت برتر ایران قرار گرفتند.


  ادامه اخبار ...

تایید حسابرس و بازرس قانوني نسبت به گزارش توجيهی هيات مدیره در خصوص افزایش سرمایه شرکت قاسم ایران

به گزارش روابط عمومی شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان، با عنایت به ماده 3 دستورالعمل مراحل زمانی افزایش سرمایه شرکت های ثبت شده نزد سازمان بورس و اوراق بهادار (مصوب 17 هیات مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار) به پيوست اظهارنظر حسابرس و بازرس قانونی (موسسه حسابرسی آزمون پرداز ایران مشهود) نسبت به گزارش توجیهی افزایش سرمایه مورخ 08/10/ 1398هیات مدیره شرکت مبنی بر لزوم افزایش سرمایه از مبلغ 600 میلیارد ریال به مبلغ 3 هزار و 62 میلیارد و 459 میلیون ریال از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها به منظور اصلاح ساختار مالی، کارآمد سازی دارایی ها، کاهش ریسک مالی سرمایه و بهبود نسبت مالکانه ارائه می گردد.

 

 

  ادامه اخبار ...

تایید حسابرس و بازرس قانوني نسبت به گزارش توجيهي هيئت مدیره در خصوص افزایش سرمایه شرکت صنعتی مینو

به گزارش روابط عمومی شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان، با عنایت به ماده 3 دستورالعمل مراحل زمانی افزایش سرمایه شرکت های ثبت شده نزد سازمان بورس و اوراق بهادار (مصوب 17 هیات مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار) به پيوست اظهارنظر حسابرس و بازرس قانونی (موسسه حسابرسی آزمون پرداز ایران مشهود) نسبت به گزارش توجیهی افزایش سرمایه مورخ 09/10/ 1398هیات مدیره شرکت مبنی بر لزوم افزایش سرمایه از مبلغ 1 هزار میلیارد ریال به مبلغ 4 هزار و 319 میلیارد ریال از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها به منظور اصلح ساختار مالی، کاهش ریسک مالی سرمایه و بهبود نسبت مالکانه ارائه می گردد.

 

 

  ادامه اخبار ...

مجوز افزایش سرمایه شرکت صنایع غذایی مینو شرق صادر شد

 به گزارش روابط عمومی شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان، در اجرای قانون بازار اوراق بهادار جمهوری اسلامی ایران (مصوب آذرماه 1384)، تقاضای افزایش سرمایه و انتشار سهام جدید شرکت صنایع غذایی مینو شرق (سهامی عام) در سازمان بورس اوراق بهادار پس از بررسی مورد تایید قرار گرفت.

 

 

  ادامه اخبار ...

ارتقا نماد شرکت صنعتی مینو «غصینو» به فرابورس

درخواست پذیرش سهام شرکت سهامی عام صنعتی مینو در فرا بورس ایران در جلسه ی روز گذشته هیات پذیرش فرا بورس مطرح و با پذیرش در بازار فرا بورس ایران به صورت مشروط موافقت به عمل آمد. 

  ادامه اخبار ...

اطلاعیه مهم ویژه سهامداران: مراحل ثبت نام و احراز هویت در سامانه سجام

با توجه به اینکه استفاده از امکانات سازمان بورس اوراق بهادار و امکان هر گونه خرید یا فروش سهام، صرفا منوط به انجام ثبت نام در سامانه "سجام" می باشد، بدینوسیله از کلیه سهامداران محترم که تا کنون نسبت به ثبت نام و یا تکمیل مراحل احراز هویت در سامانه سجام اقدام ننموده اند، تقاضا دارد در اسرع وقت نسبت به ثبت نام و تکمیل مراحل احراز هویت در سامانه سجام اقدام نمایند.

  ادامه اخبار ...

گروه صنعتی مینو کارخانه روغن بهشهر را به ارزش 2 هزار میلیارد ریال خریداری کرد

گروه صنعتی مینو با هدف تولید روغن مصرفی مورد نیاز در شرکت های تولیدی این گروه و تولید انواع روغن با هدف فروش، کارخانه تولید روغن متعلق به شرکت پرتو دانه خزر (سهامی خاص) در  بهشهر، به ارزش 2 هزار میلیارد ریال و ظرفيت روزانه 400 تن انواع روغن را خریداری کرد.

  ادامه اخبار ...

دکتر عباسیانفر: برنامه های بزرگی برای آینده داریم

دکتر عباسیانفر مدیرعامل شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان با اشاره به لزوم ایجاد یک سازمان هدفمند، اظهار داشت: ما در این چند سال همواره رشد و توسعه داشته ایم اما امروز نیاز داریم این رشد و تعالی را تحلیل کنیم و باید با ابزارهای علمی حرکت صعودی خود را نشان دهیم که این نیازمند یک ساختار و یک سازمان پیشرفته و با هدف مشخص می باشد و باید توجه داشته باشیم که ایجاد یک سازمان هدفمند چالشها و سختی های فراوانی دارد که نیازمند همکاری تمامی ارکان مجموعه در سطوح مختلف می باشد.

 

  ادامه اخبار ...

سه انتصاب در هلدینگ اقتصادی و خودکفایی آزادگان

دکتر علیرضا عباسیانفر مدیرعامل هلدینگ اقتصادی و خودکفایی آزادگان با صدور احکام جداگانه ای معاونت اقتصادی و امور مجامع هلدینگ، مدیریت سرمایه انسانی هلدینگ و مشاور مدیرعامل در امور تولید گروه را منصوب کرد.

  ادامه اخبار ...

صفحه 1 از 40اولين   قبلي   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدي   آخرين   

اطلاعات تماس:
خبرنامه سایت:
آدرس پست الکترونیک :
 
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان می باشد. ورود به سايت