سرتیتر اخبار

شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان


اخبار شرکت
رای من چگونه اعمال می شود؟

 روابط عمومی شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان، با صدور اطلاعیه ای، فرآیند اعمال رای توسط فرد سهامدارو نماینده/وکیل سهامدار را طبق قانون تجارت درمجمع عمومی عادی سالیانه شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان، برای اعلام نظر در مورد دستور جلسات و انتخاب اعضای هیات مدیره، منتشر کرد.

 

 

  ادامه اخبار ...

تقدیر و قدردانی مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ از شرکت پارس مینو

آقای مهندس حسین صبوری، مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ، با اهدای لوح تقدیر و تندیسی به شرکت صنعتی پارس مینو، از اقدامات و اجرای سیاست های کاربردی این شرکت در صرفه جویی و کنترل مصرف برق، طی تابستان سال 97 و در اوج پیک مصرف، تقدیر و قدردانی کرد.

  ادامه اخبار ...

آنچه در مجمع پارس مینو مطرح شد؛ افزایش 82درصدی سود خالص غپینو

در سال 97، با وجود اینکه زیان ناشی از تسعیر ارز به حدود 15 میلیارد تومان افزایش یافت و تامین ارز آن از سوی بانک مرکزی قابل تخصیص نبود و باید ارز آزاد مورد استفاده قرار می گرفت؛ اما شرکت پارس مینو توانست به افزایش 82 درصدی سودخالص دست یابد.

 

 

  ادامه اخبار ...

آنچه در مجمع «قاسم» اتفاق افتاد: لبخند رضایت بر لبان سهامداران «قاسم ایران »

 مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت قاسم ایران در شرایطی برگزار شد که سهامداران با رضایت خاطر از عملکرد سال مالی منتهی به 29 اسفندماه 1397 نسبت به سالهای گذشته مجمع را ترک کردند.

 

 

  ادامه اخبار ...

آنچه در مجمع صنایع غذایی مینو شرق مطرح شد: افزایش راندمان غمینو در سال جاری

 

افزایش سرمایه 78 درصدی در سال مالی گذشته و تغییر ساختار نیروی انسانی موجبات افزایش راندمان صنایع غذایی مینو شرق را فراهم کرده است.

 

  ادامه اخبار ...

آنچه در مجمع شرکت شوکوپارس با نماد (غشوکو) مطرح شد: آینده ای روشن در انتظار شوکوپارس

دکتر علی مشایخ، مدیرعامل شرکت شوکوپارس، در مجمع عمومی عادی سالیانه این شرکت که با حضور 55 درصدی سهامداران برگزار شد، گفت: عواملی همچون نوسانات قیمت مواد اولیه، عدم موجودی مواد اولیه در بازار و جهش نرخ ارز موجب شد که در 6 ماه نخست سال مالی 97 تمامی شرکت ها دچار مشکل شوند.

 

 

  ادامه اخبار ...

مدیرعامل شرکت صنعتی مینو تاکید کرد: توسعه در شرکت مینو ادامه دارد

محمدتقی قلندرلکی مدیرعامل شرکت صنعتی مینو خرمدره در گفت‌و‌گو با خبرنگار بورس نیوز، ضمن بیان این مطلب حضور محصولات مینو در بازارهای جهانی به واسطه حضور ایرانیان و با کمک بنکداران رخ می دهد، گفت: در دهه 80 پس از اینکه سهامدار ‏اصلی گروه مینو عوض شد و شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان سهامدار اصلی مینو شد، طرح های توسعه جدیدی تعریف ‏شد.‏ خطوط جدید در تمام شرکت های زیرمجموعه مینو به خطوط قدیمی افزوده و مینو فارس و زاهدان نیز تاسیس شد. ‏در اصل ما یک پوست‌اندازی داشتیم و محصولات جدیدی را به سبد خود اضافه کردیم.

  ادامه اخبار ...

گزارش واحد سنجش و راه حل های رفتاری در بازار (آبسیم) بورس نیوز منتشر شد: قاسم بزرگ می شود

رشد سودآوری در سال 97 و تداوم روند صعودی درآمدزایی «قاسم» در اولین گام از سال جاری، روزنه هایی از ‎ امید به روی این شرکت خرده فروش باز شد تا فصل نخست فضایی سبز و بهاری داشته باشد

  ادامه اخبار ...

محصولات دو برند مطرح بهداشتی-آرایشی جهان در سبد مینو

 

روز سه شنبه، سی و یکم اردیبهشت ماه سال جاری، همایشی برای معرفی محصولات جدید شرکت دارویی، آرایشی و بهداشتی مینو با حضور دکتر رضایی، رییس هیات مدیره شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان، دکتر امجدی، مدیر عامل شرکت دارویی، آرایشی و بهداشتی مینو، مهندس خزرایی، مدیر عامل شرکت قاسم ایران، دکتر عمادی، متخصص پوست و عضو هیئت علمی بیمارستان رازی و جمعی از اعضای هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار شد.

 

 

  ادامه اخبار ...

اطلاعیه مهم ویژه کاندیداهای عضویت در هیات مدیره شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان

 به اطلاع تمامی متقاضیان ثبت نام و کادیداتوری هیات مدیره شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان میرساند راهنمای جامع فرآیند ثبت نام، ورود و احراز صلاحیت حرفه ای کاندیدا توسط سازمان بورس و اوراق بهادار منتشر شد.

  ادامه اخبار ...

تقدیر سازمان امداد ونجات از خدمات گروه صنعتی مینو به سیل زدگان کشور

سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با اهدای لوح سپاس از زحمات گروه صنعتی مینو در جریان خدمت رسانی به سیل زدگان استان های گلستان، خوزستان و لرستان تشکر کرد.

  ادامه اخبار ...

قاسم ایران به یاری سازمان امداد و نجات می رود

صبح امروز دکتر سلیمی، رییس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر کشور به همراه هیاتی، با حضور در گروه صنعتی مینو، به همراه دکتر رضایی رییس هیات مدیره شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان و مهندس خزرایی مدیرعامل شرکت قاسم ایران، از انبارها و تجهیزات لجستیکی شرکت قاسم ایران بازدید و از اقدامات انسان دوستانه این گروه در راستای خدمت رسانی به سیل زدگان استان های گلستان، لرستان و خوزستان قدردانی و تجلیل کردند.

  ادامه اخبار ...

آغاز توزیع شکر با نرخ دولتی توسط شرکت قاسم ایران

شرکت پخش قاسم ایران به عنوان یکی از بزرگترین و قدیمی ترین شبکه ها ی پخش مویرگی ایران، بر اساس توافق صورت گرفته با شرکت مادر تخصصی بازرگانی دولتی ایران، از محل شکرهای ذخیره شده به عنوان ماده اولیه تولیدی شرکت های گروه صنعتی مینو، عملیات توزیع شکر با نرخ مصوب دولتی را به صورت گسترده در سطح بیش از 95 هزار فروشگاه، مغازه و سوپرمارکت کشور آغاز کرد.

  ادامه اخبار ...


تجلیل از هفت کارگر نمونه شرکت دارویی، آرایشی و بهداشتی مینو

صبح امروز در مراسمی با حضور مدیرعامل شرکت دارویی، آرایشی و بهداشتی مینو از هفت نفر از کارگران این شرکت تجلیل به عمل آمد.

  ادامه اخبار ...

مهندس خزرایی: پرکردن ظرفیت خالی شرکت های تولیدی، اولویت قاسم ایران است

 مدیر عامل شرکت قاسم ایران با بیان اینکه گروه مینو برای ما یک گنج است گفت: باید تمرکز خاصی روی محصولات گروه مینو داشته باشیم و با توجه به اینکه ظرفیت های خالی در تولید بسیاری از محصولات گروه مینو وجود دارد و همچنین  ظرفیت شرکت قاسم ایران و تیمی که در اختیار دارد، به راحتی قادریم این ظرفیت خالی را در داخل مجموعه خود ساپورت کنیم و از تمام توان تولید شرکت استفاده کنیم.

 

  ادامه اخبار ...

دکتر عباسیانفر: با توجه به شرایط اقتصادی، توزیع کالاهای اساسی و ضروری مردم در اولویت باشد

موضوعی که در حال حاضر در رابطه با شرایط اقتصادی و معیشتی مردم اهمیت دارد، این است که توان خرید مردم رو به کاهش است اما نیاز به کالاهای اساسی همیشه در سبد خرید خانواده وجود خواهد داشت، بنابراین توزیع کالاهای اساسی و ضروری خانوار می بایست در اولویت قرار گیرد.

  ادامه اخبار ...

دکتر رضایی: باید با همگرایی و تعامل، از تمام ظرفیت های گروه و مجموعه به نحو احسن استفاده کنیم

دکتر رضایی رییس هیات مدیره شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان در بیست و دومین نشست هم اندیشی مدیران شرکت قاسم ایران با اشاره به نگاه درون گرایی هیات مدیره گروه نسبت به مدیران مجموعه اظهار داشت: این انتخاب ها، نشانه ای برای همه افراد است تا بدانند در صورت تلاش و تدبیر، می توانند به جایگاه شایسته ای که امروز جناب آقای مهندس خزرایی در آن قرار گرفته اند، برسند.

  ادامه اخبار ...

دکتر عباسیانفر: تکریم و تجلیل از کار و کارگر، وجه اشتراک تمام ادیان و مکاتب الهی است

 آیین گرامیداشت هفته ی کار و کارگر صبح امروز با حضور بیش از هزار نفر از کارگران شرکت صنعتی پارس مینو در محل مجموعه ی ورزشی این شرکت برگزار شد.

 

 

  ادامه اخبار ...

زنگ ملی ورزش کارگری در شرکت پارس مینو به صدا درآمد

 

در آیینی که به مناسبت روز جهانی کارگر در شرکت پارس مینو برگزار شد، دکتر وحید هوشنگ نژاد، مدیرعامل شرکت پارس مینو در سخنان کوتاهی ضمن خیر مقدم به مقامات عالی رتبه ی وزارت کار، رفاه و تامین اجتماعی، با بیان اینکه کارگران اصلی ترین اساس چرخه تولید هستند، گفت: علت حضور همه ما در اینجا، فلسفه مهم تولید است و از همه کسانی که در این عرصه حضور دارند، خصوصا کارگران عزیز شرکت مینو، کمال تشکر را دارم و امیدوارم بتوانیم قدم های بزرگی را در راستای رفاه و خشنودی شما کارگران عزیز برداریم.

 

 

  ادامه اخبار ...

صفحه 1 از 38اولين   قبلي   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدي   آخرين   

اطلاعات تماس:
خبرنامه سایت:
آدرس پست الکترونیک :
 
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان می باشد. ورود به سايت