çekmeköy evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat bakırköy evden eve nakliyat اخبار شرکت اقتصادی و خود کفایی آزادگان

سرتیتر اخبار

شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان


اخبار شرکت
سه شرکت از گروه صنعتی مینو در ردیف 100 شرکت برتر ایران قرار گرفتند

 بر اساس آخرین رتبه بندی سازمان مدیریت صنعتی ایران که صبح امروز 29 دی ماه سالجاری اعلام شد، سه شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان،  صنعتی مینو خرمدره و  قاسم ایران  در ردیف 100 شرکت برتر ایران قرار گرفتند.


  ادامه اخبار ...

تایید حسابرس و بازرس قانوني نسبت به گزارش توجيهی هيات مدیره در خصوص افزایش سرمایه شرکت قاسم ایران

به گزارش روابط عمومی شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان، با عنایت به ماده 3 دستورالعمل مراحل زمانی افزایش سرمایه شرکت های ثبت شده نزد سازمان بورس و اوراق بهادار (مصوب 17 هیات مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار) به پيوست اظهارنظر حسابرس و بازرس قانونی (موسسه حسابرسی آزمون پرداز ایران مشهود) نسبت به گزارش توجیهی افزایش سرمایه مورخ 08/10/ 1398هیات مدیره شرکت مبنی بر لزوم افزایش سرمایه از مبلغ 600 میلیارد ریال به مبلغ 3 هزار و 62 میلیارد و 459 میلیون ریال از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها به منظور اصلاح ساختار مالی، کارآمد سازی دارایی ها، کاهش ریسک مالی سرمایه و بهبود نسبت مالکانه ارائه می گردد.

 

 

  ادامه اخبار ...

تایید حسابرس و بازرس قانوني نسبت به گزارش توجيهي هيئت مدیره در خصوص افزایش سرمایه شرکت صنعتی مینو

به گزارش روابط عمومی شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان، با عنایت به ماده 3 دستورالعمل مراحل زمانی افزایش سرمایه شرکت های ثبت شده نزد سازمان بورس و اوراق بهادار (مصوب 17 هیات مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار) به پيوست اظهارنظر حسابرس و بازرس قانونی (موسسه حسابرسی آزمون پرداز ایران مشهود) نسبت به گزارش توجیهی افزایش سرمایه مورخ 09/10/ 1398هیات مدیره شرکت مبنی بر لزوم افزایش سرمایه از مبلغ 1 هزار میلیارد ریال به مبلغ 4 هزار و 319 میلیارد ریال از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها به منظور اصلح ساختار مالی، کاهش ریسک مالی سرمایه و بهبود نسبت مالکانه ارائه می گردد.

 

 

  ادامه اخبار ...

مجوز افزایش سرمایه شرکت صنایع غذایی مینو شرق صادر شد

 به گزارش روابط عمومی شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان، در اجرای قانون بازار اوراق بهادار جمهوری اسلامی ایران (مصوب آذرماه 1384)، تقاضای افزایش سرمایه و انتشار سهام جدید شرکت صنایع غذایی مینو شرق (سهامی عام) در سازمان بورس اوراق بهادار پس از بررسی مورد تایید قرار گرفت.

 

 

  ادامه اخبار ...

ارتقا نماد شرکت صنعتی مینو «غصینو» به فرابورس

درخواست پذیرش سهام شرکت سهامی عام صنعتی مینو در فرا بورس ایران در جلسه ی روز گذشته هیات پذیرش فرا بورس مطرح و با پذیرش در بازار فرا بورس ایران به صورت مشروط موافقت به عمل آمد. 

  ادامه اخبار ...

اطلاعیه مهم ویژه سهامداران: مراحل ثبت نام و احراز هویت در سامانه سجام

با توجه به اینکه استفاده از امکانات سازمان بورس اوراق بهادار و امکان هر گونه خرید یا فروش سهام، صرفا منوط به انجام ثبت نام در سامانه "سجام" می باشد، بدینوسیله از کلیه سهامداران محترم که تا کنون نسبت به ثبت نام و یا تکمیل مراحل احراز هویت در سامانه سجام اقدام ننموده اند، تقاضا دارد در اسرع وقت نسبت به ثبت نام و تکمیل مراحل احراز هویت در سامانه سجام اقدام نمایند.

  ادامه اخبار ...

گروه صنعتی مینو کارخانه روغن بهشهر را به ارزش 2 هزار میلیارد ریال خریداری کرد

گروه صنعتی مینو با هدف تولید روغن مصرفی مورد نیاز در شرکت های تولیدی این گروه و تولید انواع روغن با هدف فروش، کارخانه تولید روغن متعلق به شرکت پرتو دانه خزر (سهامی خاص) در  بهشهر، به ارزش 2 هزار میلیارد ریال و ظرفيت روزانه 400 تن انواع روغن را خریداری کرد.

  ادامه اخبار ...

دکتر عباسیانفر: برنامه های بزرگی برای آینده داریم

دکتر عباسیانفر مدیرعامل شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان با اشاره به لزوم ایجاد یک سازمان هدفمند، اظهار داشت: ما در این چند سال همواره رشد و توسعه داشته ایم اما امروز نیاز داریم این رشد و تعالی را تحلیل کنیم و باید با ابزارهای علمی حرکت صعودی خود را نشان دهیم که این نیازمند یک ساختار و یک سازمان پیشرفته و با هدف مشخص می باشد و باید توجه داشته باشیم که ایجاد یک سازمان هدفمند چالشها و سختی های فراوانی دارد که نیازمند همکاری تمامی ارکان مجموعه در سطوح مختلف می باشد.

 

  ادامه اخبار ...

سه انتصاب در هلدینگ اقتصادی و خودکفایی آزادگان

دکتر علیرضا عباسیانفر مدیرعامل هلدینگ اقتصادی و خودکفایی آزادگان با صدور احکام جداگانه ای معاونت اقتصادی و امور مجامع هلدینگ، مدیریت سرمایه انسانی هلدینگ و مشاور مدیرعامل در امور تولید گروه را منصوب کرد.

  ادامه اخبار ...

دریافت گرید یک ابنیه توسط شرکت رسا

شرکت رهاورد سازندگی آزادگان (رسا) موفق به اخذ گرید یک ابنیه و همچنین ارتقا گرید آب تاسیسات و راه شد.

  ادامه اخبار ...

افتتاح سایت تولیدات آرایشی و بهداشتی مینو

صبح امروز مصادف با سوم دی ماه سال جاری طی مراسمی با حضور دکتر رضایی نایب رئیس هیات مدیره هلدینگ اقتصادی و خودکفایی آزادگان، دکتر شانه ساز معاون وزیر بهداشت و رئیس سازمان غذا و دارو، دکتر بهفر مدیر کل امور آرایشی و بهداشتی سازمان غذا و دارو، سرکار خانم دکتر فتحی معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی ایران و تنی چند از نخبگان و اساتید دانشگاهی، سایت جدید تولیدات آرایشی و بهداشتی شرکت دارویی، آرایشی و بهداشتی مینو که شامل خطوط تولیدی انواع کرم، شامپو، ژل، عطریجات و محصولات پودری می باشد، افتتاح گردید.

  ادامه اخبار ...

دیدار تجار، بازرگانان و فعالان اقتصادی منطقه کردستان عراق از شرکت صنعتی پارس مینو

گروهی از تجار، بازرگانان و فعالان اقتصادی منطقه کردستان عراق از شرکت صنعتی پارس مینو بازدید کردند.

  ادامه اخبار ...

نشست مدیران عامل گروه صنعتی مینو با کارگزاران بورسی

بیش از 50 نفر از مدیران عامل، مدیران سرمایه گذاری، اعضای هیات مدیره، تحلیل گران بورس، کارشناسان، معامله گران، سبدگردانان، کارشناسان تحقیق و توسعه و آموزش کارگزاری ها، شرکت های سرمایه گذاری و شرکت های سبدگردان کشور صبح امروز ضمن حضور در شرکت صنعتی پارس مینو و بازدید از خطوط تولید  این شرکت در نشست تخصصی بررسی آخرین وضعیت شرکت های بورسی گروه صنعتی مینو حضور یافتند.

 

  ادامه اخبار ...

"مینو" برنده تندیس سیمین ششمین جشنواره نظر سنجی برند محبوب ایرانی

ششمین جشنواره نظر سنجی برند محبوب مصرف کنندگان به عنوان گسترده ترین نظرسنجی مردمی در زمینه محبوبیت برندهای ایرانی و در راستای رقابت آنها در جلب حمایت و نظر مصرف‌کنندگان در سالن همایش های دانشگاه صنعتی شریف و با حضور برندهای به نام کشور برگزار شد و در این همایش ضمن تقدیر از شرکت صنعتی پارس مینو، تندیس سیمین برند محبوب ایرانی به دکتر هوشنگ نژاد، مدیر عامل شرکت پارس مینو اهدا شد.

  ادامه اخبار ...

مهندس خزرایی: برای توسعه فروش باید به لاین های فروش نوین توجه بیشتری داشته باشیم

مهندس خزرایی در نشست مدیران شرکت قاسم ایران: سیاست و اساس شرکت قاسم ایران بر پخش مویرگی استوار شده است و اگر غیر از این بود و قرار بود عمده فروشی کنیم نیاز به 340 هزار متر مربع انبار، 22 شعبه و 600 عدد کامیون و کامیونت در سراسر کشور نبود. ما پتانسیل بالایی در این حوزه داریم و  نزدیک به صد هزار مشتری داریم که به آنها رجوع میکنیم.

  ادامه اخبار ...

محصولات خرمایی در دستور توزیع دو شرکت معتبر پخش هلندی و آلمانی

پس از اخذ مجوزهای قانونی از سازمان های رسمی بهداشت، استاندارد و پخش فروشگاهی، دو شرکت معتبر پخش هلندی و آلمانی، توزیع و پخش محصولات خرمایی را در این کشورها در دستور کار قرار دادند.

 

 

  ادامه اخبار ...

دکتر عباسیانفر: ما ملزم به حفاظت از سرمایه سهامداران به بهترین شکل ممکن هستیم

بیست و سومین سمینار هم اندیشی مدیران و روئسای شعب شرکت قاسم ایران در روز جمعه نوزدهم مهر ماه سال جاری در سالن اجتماعات ساختمان ساندوز برگزار شد و اهداف، چالش ها و سیاست های اصلی شرکت مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

  ادامه اخبار ...

دکتر عباسیانفر در جلسه شورای مدیران گروه صنعتی مینو: در کنار هم کارهای بزرگی انجام دادیم

دکتر عباسیانفر، مدیرعامل شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان در جلسه شورای مدیران گروه صنعتی مینو ضمن اشاره به اقدامات مثبت صورت گرفته طی یک سال گذشته در گروه و برنامه ریزی برای رسیدن به اهداف بالاتر، گفت: سال سختی را پشت سر گذاشتیم و در کنار هم کارهای بزرگی انجام دادیم.

  ادامه اخبار ...

امضاء قرارداد خرید خط جدید بیسکویت

قرارداد خرید خط جدید تولید بیسکویت، به ارزش 2 میلیون و 135 هزار یورو، معادل 270 میلیارد ریال برای شرکت صنعتی مینو با هدف جایگزین کردن با یکی از خطوط فرسوده، میان مدیران گروه صنعتی مینو و شرکت NEW ERA INDUSTRIAL امضا شد. 

  ادامه اخبار ...

دکتر عباسیانفر: تشکیل ستاد و ساختار هلدینگی یک ضرورت جدی است

دکتر عباسیانفر، مدیرعامل شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان در آیین معارفه دکتر طریقی، مدیریت جدید فناوری اطلاعات هلدینگ اقتصادی و خودکفایی آزادگان گفت: تشکیل ستاد و ساختار هلدینگی یک ضرورت جدی است.

 

 

  ادامه اخبار ...

صفحه 1 از 40اولين   قبلي   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدي   آخرين   

اطلاعات تماس:
خبرنامه سایت:
آدرس پست الکترونیک :
 
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان می باشد. ورود به سايت