سرتیتر اخبار

شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان

متن خبر
معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت کار، رفاه و تامین اجتماعی: مینو، نماد صنعت غذایی ایران است

 دکتر منصوری با اشاره به سابقه قریب به 60 سال فعالیت گروه صنعتی مینو در زمینه تولید محصولات غذایی و دارویی در کشور گفت: مینو نماد صنعت غذایی و دارویی در ایران است و نباید اجازه دهیم خطوط آن با مشکل روبرو شود.


دکتر منصوری معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت کار، رفاه و تامین اجتماعی در بازدید از شرکت صنعتی پارس مینو با اشاره به سابقه قریب به 60 سال فعالیت گروه صنعتی مینو در زمینه تولید محصولات غذایی و دارویی در کشور گفت: مینو نماد صنعت غذایی و دارویی در ایران است و نباید اجازه دهیم خطوط آن با مشکل روبرو شود.

دکتر منصوری ادامه داد: به نظر بنده، درک خوبی از روند اقتصادی در اینجا وجود دارد؛ این مجموعه، مانند تکه های پازلی است که به درستی در جای خود قرار گرفته و من ظرفیت های بسیار خوبی از لحاظ مدیریتی در این شرکت ارزیابی می کنم.

معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت کار، رفاه و تامین اجتماعی ادامه داد: مشکلاتی مانند کمبود مواد اولیه و نوسان قیمت ارز، اصلی ترین مشکلات صنایع غذایی می باشند و در این شرایط، شرکت هایی که ضعیف هستند قادر به ادامه فعالیت نمی باشند در حالی که شرکت های بزرگی همچون گروه صنعتی مینو، در این شرایط نابسامان هم مقاوم و پابرجا فعالیت خود را تداوم بخشیدند و امروز باید از آنها حمایت شود تا بهتر به کشور خدمت کنند.

دکتر منصوری با اشاره به لزوم وجود تکنولوژی روز دنیا در این شرکت گفت: وجود تکنولوژی به روز در یک شرکت، تنها به معنای این نیست که یک ماشین به روز خریداری شده بلکه نشان دهنده همراهی آن شرکت با جریانات توسعه یافته ی جهانی می باشد  و مینو از شرکت های صنعتی است که با تغییرات تکنولوژی همواره خود را به روز نگه داشته است.


نوشته شده توسط : admin
تاریخ انتشار : چهارشنبه 19 دي 1397
تعداد بازدید : 401


نظرات
نظر شما

نام :
ایمیل :
نظر :

کد امنیتی را وارد نمایید :


بازگشت
اطلاعات تماس:
خبرنامه سایت:
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان می باشد. ورود به سايت