سرتیتر اخبار

شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان

متن خبر
با حضور مدیرعامل و اعضا هیات مدیره خط بسته بندی جدید تافی در مینو شرق افتتاح شد

با حضور مدیرعامل و اعضا هیات مدیره شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان خط بسته بندی جدید تافی با هدف افزایش سطح تولید و بهره وری شرکت در مینو شرق افتتاح شد.


با حضور مدیرعامل و اعضا هیات مدیره شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان خط بسته بندی جدید تافی با هدف افزایش سطح تولید و بهره وری شرکت در مینو شرق افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان خط جدید افتتاح شده سرعت بسته بندی محصول تافی را تا چهار برابر افزایش خواهد داد که باعث افزایش چشمگیر ظرفیت تولید محصول نیز خواهد شد.

دکتر عباسیانفر مدیرعامل شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان پس از افتتاح این خط در جلسه شورای مدیران شرکت صنایع غذایی مینو شرق ضمن اشاره به شرایط خاص اقتصادی حاکم بر کشور و صنایع تولیدی، عملکرد شرکت مینو شرق را در سال 1397 خوب و قابل دفاع ارزیابی کرد.

در این جلسه دکتر عباسیانفر با اشاره به افزایش سود 100 درصدی صنایع غذایی مینو شرق گفت: افزایش فروش 28 درصدی و افزایش سود 100 درصدی شرکت مینو شرق آن هم در سالی که بدترین سال اقتصادی کشور بوده است، نشان داد که با وحدت و همدلی و برنامه ریزی هوشمندانه می توان تهدیدها را به فرصت های طلایی تبدیل کرد.

مدیرعامل شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان فضای حاکم بر نظام اداری شرکت مینو شرق را بسیار خوب و آرامبخش ارزیابی کرد و گفت: با وجود اینکه فضای کلی حاکم بر استان دو نگاه مذهبی و قومیتی است، اما در شرکت مینو شرق مذاهب و قومیت ها همانند یک نظام واحد و هماهنگ و فارغ از هر گونه نظر و سلیقه ای به فکر تعالی و پویایی شرکت هستند که این موضوع در کنار مدیریت ارزنده ی مهندس لطفیان مدیرعامل محترم شرکت باعث شده است که صنایع غذایی مینو شرق به توفیقات ارزنده ای دست پیدا کند و به نماد وحدت برای خدمت در استان سیستان و بلوچستان تبدیل شود.

دکتر عباسیانفر به ضرورت تقویت تولیدات شرکت تاکید کرد و گفت: امروز یک خط جدید بسته بندی تافی در این شرکت آغاز بکار کرد و به زودی خط بسته بندی جدید بیسکویت نیز در اختیار این شرکت قرار خواهد گرفت؛ اما ما معتقدیم که با توجه به پهناوری شرق کشور و شرایط خوبی که برای صادرات به پاکستان  و افغانستان و کشورهای حوزه ی خلیج فارس وجود دارد، باید این شرکت بیشتر از گذشته تقویت شود تا شاهد توفیقات روزافزون آن باشیم.

مدیرعامل شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان به غیر قابل پیش بینی بودن شرایط اقتصادی سال آینده ی کشور اشاره کرد و گفت: انتظار ویژه دارم که تمام پرسنل و مدیران شرکت روحیه ی بالای کسب شده در برخورد با ناملایمت های اقتصادی امسال را توشه ی راه کنند تا در سال 1398 بتوانیم اقدامات بزرگتر و اثربخش تری را به سرانجام برسانیم.


نوشته شده توسط : admin
تاریخ انتشار : سه شنبه 21 اسفند 1397
تعداد بازدید : 155


نظرات
نظر شما

نام :
ایمیل :
نظر :

کد امنیتی را وارد نمایید :


بازگشت
اطلاعات تماس:
خبرنامه سایت:
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان می باشد. ورود به سايت