سرتیتر اخبار

شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان

متن خبر
فروشگاه عرضه مستقیم «مینو» افتتاح شد

صبح امروز فروشگاه عرضه مستقیم «مینو» با دکتر عباسیانفر مدیرعامل شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان و جمعی از اعضا هیات مدیره و مدیران عامل شرکت های زیر مجموعه در محل شرکت صنعتی پارس مینو افتتاح شد.

 صبح امروز فروشگاه عرضه مستقیم «مینو» با دکتر عباسیانفر مدیرعامل شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان و جمعی از اعضا هیات مدیره و مدیران عامل شرکت های زیر مجموعه در محل شرکت صنعتی پارس مینو افتتاح شد.

دکتر عباسیانفر مدیرعامل شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان در این مراسم ضمن تاکید بر ضرورت تغییر ساختار فروش بر اساس سبک خرید مصرف کنندگان، گفت: بی تردید ذائقه و سبک خرید مصرف کنندگان محصولات غذایی تغییر جدی کرده است و گروه صنعتی مینو به عنوان یک مجموعه ی عظیم تولیدی باید به فکر حرکت بر اساس خواست مصرف کنندگان پیش برود.

 مدیرعامل شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان با بیان این مطلب که افتتاح فروشگاه عرضه مستقیم «مینو» گام و نقطه ی آغازین برای توسعه ی فروش است گفت: با افتتاح این فروشگاه ضمن تسهیل فرایند خرید محصولات تولیدی گروه این فرصت فراهم می شود تا محصولات تولیدی تامنین کنندگان قاسم ایران نیز فراهم شود.

دکتر عباسیانفر به ظرفیت های کم نظیر شبکه ی پخش و لجستیکی گروه صنعتی مینو اشاره کرد و گفت: ما باید به سمت راه اندازی فروشگاههای زنجیره ای در سراسر کشور حرکت کنیم؛ چرا که میل و انگیزه مردم برای خرید از فروشگاههای زنجیره ای بشدت افزایش پیدا کرده است و با توجه به زیرساخت های کم نظیری که شرکت قاسم ایران در سراسر کشور دارد، بی شک می توانیم که تجربه ی موفق فروش فروشگاهی را در کشور به ثبت برسانیم.

مدیرعامل شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان بر ضرورت برنامه ریزی هوشمندانه در گسترش دامنه ی فروش تاکید کرد و گفت: دنیا به سمت فروش از فروشگاههای زنجیره ای پیش رفته است و کشور ما نیز در حال برداشتن گام بزرگی در این زمینه است؛ گروه صنعتی مینو در مراکز چندین استان و در بهترین نقاط شهری زمین و سوله داریم که این موضوع می تواند به عنوان آغاز برنامه ریزی در جهت راه اندازی فروشگاههای زنجیره ای مینو و یا پیوند در دستور کار قرار گیرد.

 

 

 


نوشته شده توسط : admin
تاریخ انتشار : چهارشنبه 22 اسفند 1397
تعداد بازدید : 606


نظرات
نظر شما

نام :
ایمیل :
نظر :

کد امنیتی را وارد نمایید :


بازگشت
اطلاعات تماس:
خبرنامه سایت:
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان می باشد. ورود به سايت