سرتیتر اخبار

شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان

متن خبر
مجمع عمومی فوق العاده افزایش سرمایه شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان به اوایل سال آینده موکول شد

در پی شیوع ویروس کرونا و تبعیت از مصوبه ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا مجمع عمومی فوق العاده افزایش سرمایه شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان به اوایل سال آینده موکول شد.

در پی شیوع ویروس کرونا و تبعیت از مصوبه ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا مجمع عمومی فوق العاده افزایش سرمایه شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان به اوایل سال آینده موکول شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان، دکتر علیرضا عباسیانفر با اعلام این مطلب گفت: با وجود اخذ مجوز های قانونی برگزاری مجمع عمومی فوق العاده از سازمان بورس و اوراق بهادار و تصمیم هیات مدیره شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان مبنی بر برگزاری این مجمع در تاریخ 24 اسفندماه سالجاری در پی شیوع ویروس کرونا، این مجمع به سال آینده موکول گردید.

مدیر عامل شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان ادامه داد: تمامی تمهیدات و اقدامات لازم جهت برگزاری مجمع عمومی فوق العاده در 24 اسفندماه سالجاری اتخاذ شده بود که پس از شیوع ویروس کرونا و ممنوعیت برگزاری هرگونه جلسه عمومی، ما نیز به تبعیت از قانون و مصوبات ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا زمان برگزاری مجمع فوق را به سال آینده موکول کردیم.

دکتر عباسیانفر ادامه داد: به محض برقراری شرایط عادی در اولین فرصت مجمع عمومی فوق العاده را به منظور افزایش 40 درصدی سرمایه از محل سود انباشته با افزایش 200 میلیون سهم در دستور کار قرار خواهیم داد.

مدیر عامل شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان همچنین با اشاره به در دستور برگزاری مجامع فوق العاده برای دیگر شرکت های گروه نیز گفت: این مجامع نیز در ماه جاری برگزار نخواهند شد و به سال آینده موکول می شوند.

دکتر عباسیانفر همچنین به افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی اشاره کرد و گفت: اقدامات لازم و قانونی در این زمینه نیز صورت گرفته است که در اوایل سال آینده جزئیات آن از طریق سامانه جامع اطلاع رسانی ناشران(کدال) به سمع و نظر سهامداران عزیز خواهد رسید.


نوشته شده توسط : admin
تاریخ انتشار : دوشنبه 12 اسفند 1398
تعداد بازدید : 977


نظرات
نظر شما

نام :
ایمیل :
نظر :

کد امنیتی را وارد نمایید :


بازگشت
اطلاعات تماس:
خبرنامه سایت:
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان می باشد. ورود به سايت