سرتیتر اخبار

شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان


اخبار شرکت
شرکت سهامی عام صنعتی مینو خرمدره به عنوان صادر کننده نمونه استان زنجان انتخاب شد.

 صبح امروز، همزمان با سالگرد روز ملی صادرات در مراسمی که با حضور مدیران ارشد استان زنجان برگزار شد، شرکت صنعتی مینو خرمدره به عنوان صادر کننده برتر غیر نفتی انتخاب و ضمن تجلیل ازتلاش چشمگیر این شرکت در تجارت های داخلی و خارجی، تندیس و لوح ویژه این مراسم به مهندس قلندرلکی، مدیر عامل شرکت صنعتی مینو خرمدره داده شد.

  ادامه اخبار ...

فروشگاه عرضه مستقیم «مینو» افتتاح شد

صبح امروز فروشگاه عرضه مستقیم «مینو» با دکتر عباسیانفر مدیرعامل شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان و جمعی از اعضا هیات مدیره و مدیران عامل شرکت های زیر مجموعه در محل شرکت صنعتی پارس مینو افتتاح شد.

  ادامه اخبار ...

دکتر عباسیانفر در دیدار با سهامداران آزاده: امسال با وجود تمام سختی های اقتصادی، سرافراز بودیم

 مدیرعامل و اعضا هیات مدیره شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان در جریان سفر به سیستان و بلوچستان با جمعی از آزادگان، سهامداران و وکلای سهامدار این استان در محل سالن همایش های باغ موزه دفاع مقدس زاهدان دیدار و گفتگو کردند. در این دیدار و گفت و شنود دوستانه دکتر عباسیانفر طی سخنانی ضمن تشریح عملکرد سال 97 شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان؛  پرداخت 370 میلیارد بدهی و تسهیلات بانکی، افزایش چشمگیر و کم سابقه ی سود شرکت های زیر مجموعه ی گروه صنعتی مینو، افزایش ارزش سهام شرکت های گروه، استخدام فرزندان آزاده و افزایش صادرات را از مهمترین توفیقات هلدینگ در سال بسیار سخت اقتصادی 97 ارزیابی کرد.

  ادامه اخبار ...

دکتر رضایی در جمع سهامداران آزاده: با تمام ناملایمتی ها سال مالی خوبی سپری شد

رییس هیات مدیره شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان در دیدار با جمعی از آزادگان، سهامداران و وکلای سهامدار استان سیستان و بلوچستان با بیان این مطلب که در حال حاضر شاهد مالکیت واقعی آزادگان در مجموعه به عنوان صاحبان این شرکت هستیم، گفت: خوشحالم که امروز باید به عرض تمام سهامداران عزیز آزاده ی شرکت برسانم که با تمام ناملایمتی های سخت و کمرشکن اقتصادی که ناخواسته بر تمامی صنایع کشور وارد شد؛ شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان سال مالی بسیار خوبی را سپری کرد و مدیرعامل و هیات مدیره محترم در پیشگاه سهامداران رو سفید شدند.

  ادامه اخبار ...

مهندس لطفیان مدیرعامل صنایع غذایی مینو شرق: با وجود مشکلات زیاد، از تمام وجود مایه گذاشتیم

 مهندس لطفیان مدیرعامل شرکت صنایع غذایی مینو شرق، در جلسه ی شورای مدیران این شرکت، با اشاره به اوضاع اقتصادی بسیار سخت و کمرشکن سال 97 گفت: در سالی که گذشت، صنایع کشور با سه بحران جدی ارز، تحصن کامینون داران و کمبود مواد اولیه روبرو بودند اما ما ضمن دست و پنجه نرم کردن با این مشکلات بزرگ، با چالش قطع برق و توقف های چند ساعته و حتی شبانه روزی برق در شرکت هم روبرو بودیم که جمع این مسایل باعث شد ما نتوانیم در 6 ماهه ی اول سال آن گونه که شایسته است عمل کنیم اما در 6 ماهه ی دوم سال با وجود مشکلات زیاد، پرسنل و مدیران شرکت از تمام وجود مایه گذاشتند تا نتایج قابل قبولی را کسب کنیم.

  ادامه اخبار ...

دکتر میرشکار در جلسه شورای مدیران مینو شرق: افراد وفادار و متعهدی در مینو شرق خدمت می کنند

 دکتر میرشکار عضو هیات مدیره شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان در جلسه ی شورای مدیران شرکت صنایع غذایی مینو شرق با اشاره به نقش راهبردی نیروی انسانی در بالندگی یک شرکت گفت: نیروی انسانی فعال در صنایع غذایی مینو شرق افرادی وفادار، متعهد و آماده انجام هرگونه خدمت سازنده و صادقانه به گروه صنعتی مینو هستند و این روحیه ی حاکم در این شرکت، در بین تمامی شرکت های فعال در استان سیستان و بلوچستان کم نظیر است.

  ادامه اخبار ...

دکتر رضایی در جلسه شورای مدیران مینو شرق: مینو شرق یک الگوی ملی برای صنعت کشور است

 دکتر رضایی رئیس هیات مدیره شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان در جلسه ی شورای مدیران شرکت صنایع غذایی مینو شرق، به اصل همراهی و همگامی نیروی انسانی در پیشبرد اهداف عالیه شرکت ها و سازمان ها اشاره کرد و گفت: شرکت صنایع غذایی مینو شرق از جهات مختلف همچون: حضور همسطح خانم ها و آقایان در سطوح مدیریتی، جوان گرایی، وحدت و هم دلی و کار گروهی، یک نمونه ی قابل استناد از موفقیت در بین صنایع کشور است.

  ادامه اخبار ...

با حضور مدیرعامل و اعضا هیات مدیره خط بسته بندی جدید تافی در مینو شرق افتتاح شد

با حضور مدیرعامل و اعضا هیات مدیره شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان خط بسته بندی جدید تافی با هدف افزایش سطح تولید و بهره وری شرکت در مینو شرق افتتاح شد.

  ادامه اخبار ...

دکتر عباسیانفر در شورای عالی مدیران گروه صنعتی مینو: به زودی برنامه ی «جامع» هلدینگ ابلاغ می شود

حسابرسی و کنترل داخلی شرکت باید به گونه ای باشد که گلوگاه ها و مشکلات ما را مشخص کند و ما را به جاهایی که نباید وارد شویم یا باید ورود کنیم، راهنمایی کند؛ ضعف های تولید، ضعف های فروش و ضعف های اداری و مالی را نه به صورت گذشته نگر بلکه برای حال و آینده شناسایی کند و این موضوع در سال آینده باید با کمک خود مجموعه محقق شود.

  ادامه اخبار ...

دکتر رضایی: تصمیمات حیاتی اتخاذ شده، خون تازه ای را در رگ های هلدینگ به جریان انداخت

در سال جاری، به رغم مشکلاتی که بخش عمده آن، خارج از اراده سازمان و محیط داخلی کشور بود، تصمیمات بسیار حیاتی اتخاذ شد که خون تازه ای را در رگ های هلدینگ به جریان انداخت؛ لذا از طرف هیات مدیره که مسئولیت مجمع و سهامداران را بر عهده داریم وظیفه خود می دانم از شخص دکتر عباسیانفر و تمامی مدیران گروه تشکر و قدردانی کنم.

 

  ادامه اخبار ...

قابل توجه فعالان بازار سرمایه و سهامداران شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان

 بر اساس اطلاعیه رسمی شرکت سپرده گذاری مرکزی ایران، تمامی صاحبان سرمایه و سهامداران محترم شرکت، مکلف به ثبت نام در سامانه "سجام"، تا پایان امسال هستند و چنانچه تا تاریخ مذبور اقدام به ثبت نام نکنند، از ابتدای سال جاری، هرگونه فعالیت آنها در بورس معلق می شود.

  ادامه اخبار ...

«مینو» برند تجاری برتر ایران شد

آیین دومین جایزه ملی نشان (برند) تجاری برتر ایران، با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت، رئیس سازمان توسعه تجارت و صاحبان شرکت‌های بزرگ تجاری در نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد و در نهایت برند «مینو» موفق به کسب تندیس ملی نشان برتر تجاری ایران شد.

  ادامه اخبار ...

با رای قاطع 98/74 درصدی سهامداران حاضر در مجمع، افزایش سرمایه تصویب شد

صبح امروز 25 بهمن ماه 1397 مجمع عمومی فوق العاده با دستور جلسه افزایش سرمایه شرکت به میزان 62/44 درصد برگزار شد که در نهایت با رای 98/74 درصدی سهامداران افزایش سرمایه به تصویب رسید.

  ادامه اخبار ...

دکتر هوشنگ نژاد در گفتگو با العالم: نشان «حلال» ظرفیتی که مغفول مانده است

 دکتر هوشنگ نژاد مدیرعامل شرکت صنعتی پارس مینو در گفتگو با شبکه ی عربی العالم، به تشریح چگونگی بهره برداری هر چه بهتر از ظرفیت نشان غذای حلال و چالش های آن در صنعت غذایی پرداخت و گفت: در کشور ما، به بحث حلال بودن محصول تولیدی برای عرضه در بازار جهانی، آن گونه که باید توجه نمی شود. 

  ادامه اخبار ...

با حضور مدیرکل سازمان تامین اجتماعی صورت گرفت: اهدای تندیس کارفرمای نمونه استان به مینو شرق

 همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی، غلامحسن خسروی جوان مدیر کل سازمان تامین اجتماعی استان به همراه  دکتر محمد حسین اباذری مدیریت درمان تامین اجتماعی استان و جمعی از کارشناسان آن سازمان در محل دفتر مدیر عامل شرکت حضوریافتند و تندیس کارفرمای نمونه این استان به شرکت صنایع غذایی مینو شرق اهدا شد.

  ادامه اخبار ...

تجلیل از خانواده شهدای مینو، به مناسبت دهه فجر

ظهر امروز 16 بهمن ماه، به مناسبت گرامی داشت ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی، در مراسمی با حضور دکتر رضایی رییس هیات مدیره شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان و دکتر هوشنگ نژاد مدیرعامل شرکت صنعتی پارس مینو، از خانواده های شهیدان شرکت صنعتی پارس مینو تجلیل به عمل آمد.

  ادامه اخبار ...

مشروح گفت و شنود دوستانه دکتر عباسیانفر با سهامداران تا پاسی از بامداد

 دکتر علیرضا عباسیانفر مدیرعامل شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان در یک گفتگوی دوستانه تا پاسی از بامداد، به سوالات و ابهامات به وجود آمده برای برخی از سهامداران به صورت ویدیویی، زنده و اینترنتی پاسخ داد.

  ادامه اخبار ...

«مینو» در جایگاه برترین های صنایع غذایی سال 97 ایران

 روز گذشته در محل اتاق ایران، پنجمین جشنواره تقدیر از برترین های صنایع غذایی ایران برگزار شد که در پایان، در حوزه شیرینی و شکلات، گروه صنعتی مینو در جایگاه برترین های صنایع غذایی ایران قرار گرفت.

  ادامه اخبار ...

مجمع عمومی فوق العاده، 25 بهمن ماه برگزار خواهد شد

مجمع عمومی فوق العاده شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان روز پنج شنبه 25 بهمن ماه 1397 راس ساعت 10 صبح در محل اردوگاه شهید باهنر برگزار می شود.

  ادامه اخبار ...

دکتر عباسیانفر در گفتگوی زنده ویدئویی با سهامداران: در سال بحرانی 97 سرافراز بودیم

شب گذشته دکتر عباسیانفر مدیرعامل شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان از طریق ارتباط ویدئویی به صورت زنده با سهامداران و آزادگان سراسر کشور به گفتگو پرداخت. در این گفتگوی زنده که از ساعت 22 شب چهارشنبه تا 30 دقیقه بامداد پنجشنبه چهارم بهمن ماه و به مدت 150 دقیقه انجام گرفت، سهامداران با طرح سوالات متفاوت، پاسخ های مورد نظر را به صورت زنده دریافت کردند.

  ادامه اخبار ...

صفحه 3 از 38اولين   قبلي   1  2  [3]  4  5  6  7  8  9  10  بعدي   آخرين   

اطلاعات تماس:
خبرنامه سایت:
آدرس پست الکترونیک :
 
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان می باشد. ورود به سايت