سرتیتر اخبار

شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان


اخبار شرکت
ضرب العجل 6 ماهه ی دکتر عباسیانفر به شرکت رسا: تعیین تکلیف اموال غیر مولد تا پایان سال

 مدیرعامل شرکت اقتصادی و خودکفایی آزداگان، به اهمیت فروش دارایی ها و اموال غیر منقول اشاره کرد و گفت: باید در یک پروسه زمانی مشخص که حداکثر تا پایان امسال است موضوع تعیین تکلیف دارایی های غیر مولد ما که الان متمرکز در مجموعه رسا می باشد مشخص شود.

  ادامه اخبار ...

دکتر رضایی: بدنه شرکت باید با شرایط حاکم بر اقتصاد کشور همسو شود

 دکتر رضایی از تمامی مدیران و کارکنان شرکت خواست که بدنه شرکت را با تغییرات و شرایطی که در اقتصاد کلان کشور بوجود آمده همسو کنند و گفت: همانند سهامدارانی که از خواسته ها و امتیازات به حق خود گذشتند؛ باید کارگران و مدیران شرکت های زیر مجموعه نیز، تلاش بیشتری را انجام دهند و خود را برای کمک کردن به شرکت در شرایط خاص آماده کنند.

 

  ادامه اخبار ...

با حکم دکتر عباسیانفر؛ مدیرعامل جدید شرکت ره آورد سازندگی آزادگان منصوب شد

 صبح امروز چهارشنبه 10 مرداد، با برگزاری مراسمی، دکتر محمد گلاب کش به عنوان مدیرعامل شرکت ره آورد سازندگی آزادگان معرفی شد.

  ادامه اخبار ...

با حکم دکتر عباسیانفر؛ یک استاد دانشگاه مدیرعامل شرکت معین آزادگان شد

 صبح امروز چهارشنبه 10 مرداد، با برگزاری مراسمی، دکتر سید جلال موسوی بازرگانی به عنوان مدیرعامل شرکت خدمات مالی و مدیریت معین آزادگان معرفی شد.

  ادامه اخبار ...

با دستور دکتر عباسیانفر : ممنوعیت هر گونه استخدام جدید در شرکت های زیر مجموعه گروه

 دکتر عباسیانفر با صدور دستوالعملی، هر گونه استخدام خارج از مجموعه را برای تمامی شرکت های زیر مجموعه ممنوع کرد.

  ادامه اخبار ...

دکتر عباسیانفر دربازدیداز شرکتهای مینو و شوکوپارس:همدلی در تمام سطوح راه برتری بر بحران اقتصادی است

 دکتر عباسیانفر با اشاره به اهمیت شناخت درست از شرایط اقتصادی گفت: شاید اگر چند ماه پیش،  از این دو شرکت بازدید می کردم اهداف بلند مدت را برای تعالی آن ها پیشنهاد می دادم؛ اما با تغییرات و نوسانات لحظه ای در اقتصاد کشور، راهی جز اتخاذ تصمیمات صحیح کوتاه مدت و در لحظه برای مقابله با تهدیدات متفاوت اقتصادی تجویز نمی کنم.

  ادامه اخبار ...

بازدید دکتر عباسیانفر از شرکت صنعتی پارس مینو

 در جریان این بازدید، خطوط تولید آدامس جدید و قدیم، رنگارنگ، تک تک، یام یام، چوب شور، بیسکویت ترد، پتی بور، دراژه شکلاتی، پفک، انبارهای پارس مینو و قاسم ایران، پروژه های در حال ساخت و بخش های مختلف کارخانه در سایت های اول و دوم مورد بازدید قرار گرفت و با هر کدام از مدیران خطوط تولید و کارگران، گفتگوهای صمیمانه ای بعمل آمد.

  ادامه اخبار ...

فازجدیدچابکسازی بادستور دکترعباسیانفرعملیاتی شد؛ممنوعیت اشتغال بازنشستگان وحذف12جایگاه هیات مدیره ای

دکتر علیرضا عباسیانفر مدیرعامل شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان، در چارچوب سیاست های کاری که در روز معارفه اعلام کرده بود، فاز جدیدی از چابک سازی را در شرکت های زیر مجموعه ی هلدینگ که به صورت مالکیتی اداره می شوند، عملیاتی کرد.

  ادامه اخبار ...

دکتر رضایی در همایش ملی اهدای نشان عالی اهتمام کیفیت مدیریت:در بحران اقتصادی، وحدت رویه یک ضرورت است

همایش ملی اهدای نشان عالی اهتمام کیفیت مدیریت با سخنرانی دکتر حمید رضایی رئیس هیات مدیره شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان به عنوان سخنران ویژه همایش در محل سالن همایش های بین المللی سازمان صدا و سیما برگزار شد.

  ادامه اخبار ...

در مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان تصویب شد؛ سود 55 ریالی برای هر سهم

 مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان، صبح روز یک شنبه 24 تیر ماه سال جاری در محل مجتمع شهید باهنر تهران، برگزار شد و اعضا، پرداخت سود 55 ریالی به ازای هر سهم را به تصویب رساندند.

  ادامه اخبار ...

دکتر عباسیانفر در جلسه ی ویژه ی ارزی: با صلابت از بحران سخت اقتصادی عبور خواهیم کرد

 دکتر عباسیانفر مدیرعامل شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان در جلسه ی ویژه ی بررسی میزان اثرگذاری تحولات ارزی کشور بر اوضاع اقتصادی گروه صنعتی مینو، ضمن ارزیابی اوضاع فعلی اقتصادی حاکم بر کشور گفت:  شک ندارم که می توانیم با جدیت، همراهی، همدلی و کار گروهی از این بحران سخت اقتصادی عبور کنیم.

  ادامه اخبار ...

اطلاعیه / قابل توجه وکلای محترم سهامدارانی که امکان حضور در مجمع عمومی سالیالنه را ندارند

 فرم تفوض وکالت شرکت و اعمال رای در مجمع تیرماه 97 برای آن دسته از وکلای محترم سهامداری که امکان حضور در مجمع را ندارند.

  ادامه اخبار ...


مجمع عمومی عادی سالیانه 24 تیرماه برگزار می شود.

 مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان روز یکشنبه 24 تیرماه 97 راس ساعت 10 صبح در محل اردوگاه شهید باهنر برگزار می شود.

  ادامه اخبار ...

دکتر رضایی در دیدار قریب صد آزاده سهامدار: هیات مدیره با قاطعیت از تصمیمات مدیرعامل حمایت می کند

 دکتر رضایی با بیان این مطلب که: تمام تغییرات یک ماهه ی اخیر با هدف اصلاح فرایندها و کمک به بهبود هر چه بهتر اوضاع شرکت صورت گرفته است، گفت: هیات مدیره با قاطعیت از تصمیمات مدیرعامل حمایت می کند و شک نداریم که این تغییرات باعث شکوفاتر شدن هر چه بیشتر شرکت خواهد شد.

  ادامه اخبار ...

دکتر عباسیانفر در دیدارقریب به صد سهامدار آزاده: هیچ تصمیمی را برخلاف منافع سهامداران اتخاذ نمی کنم

 مدیرعامل هلدینگ شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان گفت: من هیچ حرف یا فشاری را از بیرون هیات مدیره نمی پذیرم و به هیات مدیره به عنوان  نماینده های قانونی مجمع تعهد دادم که تمام تصمیمات را در داخل اتاق کارم بگیرم و هیچ تصمیمی را برخلاف منافع سهامداران اتخاذ نکنم.

  ادامه اخبار ...

مدیرعامل شرکت پوشش گستر مینو: بستر ارائه تمامی امور بیمه ای به سهامداران و پرسنل گروه مینو فراهم شد

مدیر عامل شرکت پوشش گستر مینو آمادگی این شرکت را  برای ارائه تمامی خدمات بیمه ای به عموم سهامداران شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان و کارکنان گروه صنعتی مینو اعلام کرد.

  ادامه اخبار ...

اطلاعیه؛ قابل توجه وکلای محترم سهامداران شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان

 روابط عمومی شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان با انتشار اطلاعیه ای، اسامی سهامدارانی که تا کنون نسبت به تکمیل مدارک خود  اقدام نکرده اند را منتشر کرد و از آنها خواست تا به منظور اختصاص کد بورسی مدارک مورد نیاز را به امور سهام شرکت تحویل دهند.

  ادامه اخبار ...

دکتر رضایی درآیین معارفه مدیران عامل پرسوئیس و پارس گستر: هرتغییری در مجموعه، اقدامی به سوی تحول است

 صبح امروز نهم تیرماه، مراسم تکریم و معارفه ی مدیران عامل شرکت های پرسوئیس و پارس گستر مینو با حضور دکتر رضایی رئیس و دکتر غلاث و دکتر رامندی اعضای هیات مدیره شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان و مدیران عامل شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان و شرکت های گروه صنعتی مینو در محل سالن اجتماعات ساندوز برگزار شد.

  ادامه اخبار ...

دکتر عباسیانفر: با انتصابهای سلیقه ای و رفاقتی مخالفم/تغییرات بر اساس تجربه، تدبیر، تفکر و مشورت است

 مدیرعامل شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان در آیین تکریم و معارفه ی مدیران عامل شرکت های پرسوئیس و پارس گستر مینو ضمن تاکید بر این مطلب که با هرگونه تغییر سلیقه ای مخالفم گفت: الفبای مدیریت، بر شایسته سالاری حاکم است و باید بهترین ها را از بین نیروهای کاردان و متخصص در جهت اداره ی امور شرکت ها انتخاب کنیم.

  ادامه اخبار ...

صفحه 7 از 38اولين   قبلي   2  3  4  5  6  [7]  8  9  10  11  بعدي   آخرين   

اطلاعات تماس:
خبرنامه سایت:
آدرس پست الکترونیک :
 
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان می باشد. ورود به سايت