سرتیتر اخبار

شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان

متن خبر
حضور بسسیجیان شرکت مینو شرق در همایش روز بسیج

 


با فرا رسیدن هفته بسیج ، علیرضا نورمندی رئیس حراست و فرمانده پایگاه مقاومت انصارالرضا شرکت صنایع غذایی مینو شرق به همراه تعدادی از بسیجیان این شرکت در همایش بزرگ شکوه مقاومت که با حضور بسیجیان شیعه و سنی از اقشار مختلف که در حسینیه عاشقان ثارالله زاهدان برگزار گردید شرکت نمودند .

 در این مراسم با شکوه ، سردار محمد مارانی فرمانده قرارگاه قدس جنوب شرق نیروی زمینی سپاه پاسداران ، سردار امان اله گشتاسبی فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان حضور داشتند .

 سردار مارانی در همایش "شکوه مقاومت" ضمن تبریک هفته بسیج به همه مسئولین، بسیجیان، روحانیت معزز تشیع و تسنن و حضار در همایش  شکوه مقاومت اظهار داشت: بسیج مدرسه عشق و مکتب عاشورایی اباعبداله الحسین (ع) است و بسیجیان باید شناخت خوبی از این فرهنگ داشته باشند.

وی با اشاره به جایگاه و نقش بسیج در زمان جنگ تحمیلی گفت: تفکر بسیجی در دفاع مقدس موجب پیروزی ایران شد و به همین دلیل دشمن از تفکر بسیجی مردم ایران هراس دارد.

در ادامه سرهنگ شهرکی فرمانده بسیج کارگری استان، سرهنگ ابراهیم زاده فرمانده حوزه سلمان فارسی زاهدان و نورمندی رئیس حراست شرکت مینو شرق با حضور در منزل رضا میرشکاری (پرسنل شرکت) فرزند شهید معظم ناصر میرشکاری، با اهداء لوح تقدیر و هدیه از مقام شامخ شهدای بسیجی تجلیل کردند.


نوشته شده توسط : admin
تاریخ انتشار : يکشنبه 11 آذر 1397
تعداد بازدید : 235

بازگشت
اطلاعات تماس:
خبرنامه سایت:
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان می باشد. ورود به سايت