سرتیتر اخبار

شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان

متن خبر
با حکم دکتر عباسیانفر: آزاده سرافراز حسین مراد مدیر حراست شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان شد

 صبح امروز چهارشنبه ۱۸ مهر ماه سال جاری در مراسمی با حضور مدیران عامل شرکت های تولیدی گروه و مدیران حراست شرکت های زیر مجموعه، آقای حسین مراد از آزادگان سرافراز ایران اسلامی به سمت مدیریت حراست شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان منصوب شد.


  صبح امروز چهارشنبه ۱۸ مهر ماه سال جاری در مراسمی با حضور مدیران عامل شرکت های تولیدی گروه و مدیران حراست شرکت های زیر مجموعه، آقای حسین مراد از آزادگان سرافراز ایران اسلامی به سمت مدیریت حراست شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان منصوب شد.

دکتر عباسیانفر در حکم انتصاب مدیر جدید حراست با تأکید بر تحقق وظایف ذاتی حراست، خواستار ارتقای سطح کمی و کیفی این مدیریت و پررنگ تر شدن نقش آن در جهت کمک به پیشبرد هرچه بهتر اهداف عالیه شرکت شد.

 متن حکم انتصاب آقای حسین مراد مدیر جدید حراست شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان بدین شرح است:

باسمه تعالی

برادر بزرگوار جناب آقای حسین مراد

با توکل بر ذات اقدس بزرگ ناظر هستی و با توجه به سوابق درخشان اجرایی و مدیریتی جنابعالی، طی این حکم شما را به سمت «مدیریت حراست شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان» منصوب می نمایم.

انتظار می رود ضمن اهتمام در تحقق هر چه بهتر وظایف ذاتی حراست و انجام سلسله اقدامات مراقبتی، نظارتی، کنترلی و پیشگیرانه، توجه ویژه ای به پیشبرد اهداف راهبردی و عملیاتی حراست به عنوان چشم بینا و بازوی توانمند شرکت داشته باشید.

نظارت دقیق و کاربردی بر تمامی واحدهای حراست شرکتهای زیر مجموعه و مشورت به مدیریت عامل گروه در خصوص عزل و نصب مدیران حراست شرکتهای فرعی، برقراری نظم و انضباط در کارکنان حراست از حیث آراستگی و رعایت الزامات قانونی و تشریفات انتظامی به منظور نمایش اقتدار و نظم حراست و آموزش و مهارت آموزی کارکنان حراست شرکت های گروه مطابق با آخرین روش های روز، از نکاتی است که می تواند حراست را در تحقق اهداف ارزشمند سازمانی به تعالی رساند. در این راستا می بایست ضمن توجه به این الزامات،  مطالعه و بررسی جامع پیرامون عملکرد وضعیت کنونی واحد های حراست شرکت های گروه و ارائه گزارش مستدل به اینجانب مدنظر قرار گیرد.

بی شک می بایست در حفظ و ارتقای توان حفاظتی و امنیتی شرکت با همراهی و مساعدت دلسوزانه با مدیران و ارائه مشورت های موثر، اطلاع رسانی های به موقع، اعمال نظارت و انجام اقدامات اثربخش، جهت حفاظت همه جانبه از ایمنی و سلامت منابع شرکت در همه حال سرلوحه کاری تان قرار گیرد. در این زمینه شایسته است با پیشگیری به موقع از وقوع تخلفات و جرایم به جای برخورد انضباطی و قضایی، برنامه ریزی در جهت صیانت از کارکنان در دستور کار قرار گیرد.

مدیریت بر محور اخلاق و رعایت کرامات انسانی می بایست سرلوحه ماموریت های حراست قرار گیرد و تمام تلاش صرف آن شود تا به هیچ وجه در حریم خصوصی افراد و احوال شخصی مدیران و کارکنان دخالت نشود.

همچنین ضرورت دارد به عنوان قلب تپنده ی نظارتی و حفاظتی شرکت، عوامل و مصادیق آسیب های محتمل به شرکت و پرسنل شناسایی و چاره اندیشی جهت مرتفع کردن آنها در دستور کار قرار گیرد و ضروری است در این زمینه با مدیران حراست شرکت های گروه هماهنگی و ارتباط مستمر داشته باشید و ارتباط تنگاتنگ با مدیران محترم عامل شرکت ها و تبادل نظر با آنها در کنار ارایه گزارش های ادواری و موردی از وضعیت شرکت ها مورد توجه ویژه قرار گیرد.

توفیقات روزافزون حضرتعالی را از پیشگاه حضرت احدیت خواستارم.

علیرضا عباسیانفر

مدیرعامل شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان


نوشته شده توسط : admin
تاریخ انتشار : چهارشنبه 18 مهر 1397
تعداد بازدید : 497


نظرات
نظر شما

نام :
ایمیل :
نظر :

کد امنیتی را وارد نمایید :


بازگشت
اطلاعات تماس:
خبرنامه سایت:
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان می باشد. ورود به سايت