سرتیتر اخبار

شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان

متن خبر
دکتر رضایی: دکتر عباسیانفر باعث جوان گرایی و نوگرایی در کادر مدیریتی شده است

 دکتر رضایی رییس هیات مدیره شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان با اشاره به گام های محکم و بلند مدیران تحت رهبری دکتر عباسیانفر گفت: دکتر عباسیانفر باعث جوان گرایی و نوگرایی در کادر مدیریتی شده است.


 دکتر رضایی رییس هیات مدیره شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان با اشاره به گام های محکم و بلند مدیران تحت رهبری دکتر عباسیانفر گفت: از دکتر عباسیانفر به واسطه کار خیر و خوبی که در جهت قدردانی از زحمات چندین ساله دوستان در شرکت پایه گذاری کرده اند تشکر و قدردانی می کنم زیرا این دو خصیصه باعث ایجاد پویایی در مجموعه شد و همچنین تشکر ویژه ای از کلیه مدیران و کارکنان دارم که با درایت و تلاش بی وقفه و درکنار هم توانستیم دوران بحران را با به خوبی پشت سر بگذاریم و امیدوارم باز در کنار هم برای رسیدن به هدف بالاتر تلاش بیشتری کنیم.

دکتر رضایی با اشاره به آیاتی از سوره یوسف ادامه داد: امانتداری و کاردانی ویژگی های لازم برای یک مدیر موفق است که الحمدالله در تک تک شما عزیزان دیده میشود و بنده از طرف هیات مدیره از مدیرانی که اجازه میدهند جوان ها رشد کنند و این میدان را در اختیار نسل بعد از خود میگذراند تا این برند برای همیشه ماندگار و پایدار باقی بماند، تشکر میکنم.

رییس هیات مدیره شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان با اشاره به انتصاب مهندس مشایخ به عنوان مدیرعامل جوان شرکت شوکوپارس گفت: باید بپذیریم که سنی از ما گذشته است و باید به میدان به جوانان داد و در همین زمینه یک مدیرعامل جوان برای شرکت شوکوپارس انتخاب شده و تردید ندارم که توان و استعداد جوانان می تواند بسیار گره گشا و کارآمد باشد.

دکتر رضایی به انتصاب دقیق و هوشمندانه مدیرعامل شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان اشاره کرد و گفت: بی شک انتصاب مهندس پارسی در سمت مشاورعالی مدیرعامل در امور تولید و کنترل کیفیت یک گام بزرگ در هماهنگ سازی تولید و رفع موانع و چالش های پیش روی این حوزه است.

رییس هیات مدیره شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان به دوران اسارت و آشنایی با آقای حسین مراد در اردوگاه گفت: از همان دیر باز رفتار و کردار ایشان همراه با عقل گرایی و اعتدال بود و من از حضور ایشان در مجموعه بسیار خوشحالم. حراست تنها یک امر فیزیکی نیست و چشم سازمان و مدیریت می باشد و امیدوارم بتوانیم از توانمندی های بالای ایشان در مجموعه استفاده کنیم. 


نوشته شده توسط : admin
تاریخ انتشار : چهارشنبه 18 مهر 1397
تعداد بازدید : 565


نظرات
نظر شما

نام :
ایمیل :
نظر :

کد امنیتی را وارد نمایید :


بازگشت
اطلاعات تماس:
خبرنامه سایت:
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان می باشد. ورود به سايت